Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szégyellem magam fotózni...

Onyx123 kérdése:

Miért szégyellem magam fotózni? Többi lent

Figyelt kérdés
Amikor mások fénykêpeznek nem bújok,néha pózolok is ha jó kedvem van,de amikor én magam csinálok magamról szelfit egyszerűen nem megy mintha valami belső nyomás gátolna. 16/F
2019. nov. 9. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Kerülöd az önimádat csapdáját - lehetséges, hogy egy tudattalan folyamat megy végbe benned.


Vedd Jó Jelnek, hogy az Őrangyalod ennyire vigyáz rád!


Ui: első megérzésem alapján írtam ezt a választ.

2019. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Azért, mert - hála istennek - normális az értékrended. A szelfi baromság, az önteltség és a nárcizmus jele.
2019. nov. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De esetleg nem önbecsülés hiánya is lehet? Ami viszont elengedhetetlen az unalom nélküli élethez,báris nekem volt egyszer kétszer tapasztalatom ebben nem a netről olvastam,sem mások példáját követem,de átlagban ugyérzem az vagyok
2019. nov. 9. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Hogy lenne mar a szelfi a narcizmus jele? 😂😂😂😂

Egy komoly mentális betegsegrol beszélünk ami nem fugg ossze egy olyan funkcióval amivel sajat magunkról egyszeruen, gyorsan képet tudunk készíteni igy pl nem kell megkérni senkit hogy csináljon kepet rólunk 😃

Jaj istenem de sok a buta ember, ha valaki reggel a rantottaba szalonnát is tesz akkor tuti bipoláris pl ugye?🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻😂😂

2019. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólóval tudok egyetérteni. A szélsőséges nézeteket minek idehozni? :D Röhejes.
2019. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!