Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés
Onyx123 nevű felhasználó kérdése:

Miért szégyellem magam fotózni? Többi lent

Amikor mások fénykêpeznek nem bújok,néha pózolok is ha jó kedvem van,de amikor én magam csinálok magamról szelfit egyszerűen nem megy mintha valami belső nyomás gátolna. 16/F

nov. 9. 07:44  Privát üzenet  

A válaszok

Kerülöd az önimádat csapdáját - lehetséges, hogy egy tudattalan folyamat megy végbe benned.

Vedd Jó Jelnek, hogy az Őrangyalod ennyire vigyáz rád!

Ui: első megérzésem alapján írtam ezt a választ.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 9. 08:16 Privát üzenet
Azért, mert - hála istennek - normális az értékrended. A szelfi baromság, az önteltség és a nárcizmus jele.

A válasz 11%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 9. 08:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De esetleg nem önbecsülés hiánya is lehet? Ami viszont elengedhetetlen az unalom nélküli élethez,báris nekem volt egyszer kétszer tapasztalatom ebben nem a netről olvastam,sem mások példáját követem,de átlagban ugyérzem az vagyok

# 3/5Időpont nov. 9. 08:47 Privát üzenet

Hogy lenne mar a szelfi a narcizmus jele? 😂😂😂😂

Egy komoly mentális betegsegrol beszélünk ami nem fugg ossze egy olyan funkcióval amivel sajat magunkról egyszeruen, gyorsan képet tudunk készíteni igy pl nem kell megkérni senkit hogy csináljon kepet rólunk 😃

Jaj istenem de sok a buta ember, ha valaki reggel a rantottaba szalonnát is tesz akkor tuti bipoláris pl ugye?🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻😂😂

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 9. 08:52 Privát üzenet
Utolsó hozzászólóval tudok egyetérteni. A szélsőséges nézeteket minek idehozni? :D Röhejes.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont nov. 9. 13:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tudom elfogadni a múltam, több sráccal feküdtem le, mint akartam volna, mivel naív voltam és azt hittem lehet valami köztünk. Azóta van egy párom akit szeretek, de néha...
Szégyellem magam mert jobb a család anyagi helyzete az átlagosnál. Más is érzett már így?
Szégyellem hogy munkanélküli voltam. Hogy lépjek túl ezen?
Szégyellem az érzéseket, a meghitt/megható pillanatokat, miért van ez? Több lenn
Szerintetek más országokban is arányosan ennyi kretén barom van, mint Magyarországon? Vagy ebben lista vezetők vagyunk? Esetleg lehet erről valami kimutatás? Komolyan szégyellem...
Az baj ha szégyellem mások előtt főként lányoknál, hogy a buszra/villamosra kell várni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!