Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan gyűrjem le ezt az érzést?

Hogyan gyűrjem le ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Fiatal felnőtt vagyok, egy újabb szakításon túl, barátok nincsenek a közelben, szóval totál magamra vagyok utalva. (Ezt az érthetőség kedvéért írtam le.)

Szóval mindig is irigykedtem azokra a lányokra, akiknek mindig kedveskedett valamivel a barátja, barátnői vagy a családja, mert engem ennyire nem szerettek sohasem. Inkább amolyan hézagkitöltő voltam eddig, és megelégeltem, hogy sosem kapok sem kedves szót, sem egyebet.

Na most ezt nem azért írtam, hogy sajnáltassam magam, csak felvázoltam a lehető legrövidebben a helyzetemet.

Igyekeztem pozitív irányba változni, és eljutottam arra a szintre, hogyha mástól nem kapom meg, akkor megszerzem én magamnak, ami kell.

Gyakrabban költök magamra, rendelek kaját és nem magamnak készítem,stb.

És arra gondoltam, hogy mivel lassan itt lesz a Karácsony, vennék magamnak is ajándékot. Ez szerintetek mennyire felvállalható?

Az a baj, hogy sajnos nagyon önzőnek tartom magam, amióta magammal törődök és magamnak veszek meg dolgokat, de ugyanakkor jót tesz a lelkemnek, hogy én is kapok valamit.


Mit tegyek, hogy ne érezzem emiatt önzőnek magam?


2019. nov. 9. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenki meglepi magat akär egy csokival vagy barmi

Jutalomközpont az agyban.

Màs nyaralassal erzi azt hogy ezt megerdemi es elver szazezreket magàra meg bulikra


Stb

2019. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jah, elég szar olyanoktól jó szót várni, akik soha nem fogják megadni, arról nem is beszélve, hogy családtagokról van szó...


A régi környezet ahol az ember szellemileg leépül, nem tud "gyógyítani". Költözz el ha lehet, válts munkahelyet ha kell, el kell indulni más merre, mint amit nem érzel magadénak.


Sajnos durva, de be kell látnom nekem is, hogy a családom olyan szellemileg amilyen, és se az idő se semmi nem fogja ezt jobbá tenni. Tovább kell állni.

2019. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!