Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szokotuk ezt érezni? Ti...

Miért szokotuk ezt érezni? Ti is éreztetek már ezt a érzést ha igen mi váltotta ki?

Figyelt kérdés

Most egyszere érzek dühöt,fájdalmat,csalódást.

Egyszere tudnék sírni és ordítani.


Reménykedtem h össze jön valami de sajnos most per pill még se jött össze.

És kudarcok soka sága után itt lett volna a lehetőség de megint csak kudarc lett belőle.


2019. ápr. 21. 00:09
 1/6 Thispain ***** válasza:
60%
Ilyen érzést az is kiválthat, amikor harcolsz az ellenségeddel, és már majdnem legyőzöd az ellenfelet, amikor akit barátodnak hittél, oldalról megtámad, beléd szúr egy tört, és ketten odakötnek egy falhoz.
2019. ápr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fish1 ***** válasza:

A negatív történések értünk vannak. Levonhatod a tanulságot belőle és azt, hogy legközelebb mit érdemes máshogy csinálnod.

A kudarc mindig a siker előszobája.

2019. ápr. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom.

Folyton szinte ugyan az esik meg velem.

Reményt táplálnak utána meg pofára esés van. És csak a miértek folyton . És kaparhatom össze magam újra és újra.

Mikor tényleg minden klaffol és azt hiszed végre boldog lehet. Pedig ott van egy karnyújtásnira és nem ragadhatod meg úgy ah te szeretnéd. Ha nem mint barát. De vajon képesek tudunk lenni a barátságra miközben a lelkünk méllyén többet szeretnénk.? Érdemes várni míg ő lelkileg elég erős lesz hogy megragadja a kezünk?

2019. ápr. 21. 04:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor negatív érzésekkel jelez a tested, hogy kielégítetlen szükségleteid vannak.
2019. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:

Nem, szerintem nem érdemes úgy fenntartani egy barátságot, hogy te többet akarsz. Mindig ott motoszkálna benned a dolog, hiába igyekeznél elnyomni ezt magadban. És így csak szenvedést okoznál saját magadnak.

A legjobb, amit tehetsz, hogy tiszteletben tartod a döntését és tovább lépsz.

2019. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már most szenvedek ugy h...

2napig lese feküdtem aludni annyira tracson vagyok. De ha nem probálom meg az a maradék remény is puffff.

Kedveskedek neki kicsit ha akkor sem lépek.

2019. ápr. 21. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!