Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem változhatnak meg az...

Miért nem változhatnak meg az emberek? Én miért nem lehetek másmilyen? Miért kell cipelnem a nehéz sorsom egy életen át?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom hogy az emberek nem változnak.Vannak emberek akiket 20 éve ismerek és most is ugyanolyanok mint 20 évvel ezelőtt.Semmit nem változtak.Ahogy én sem.A baj az,ha én olyan maradok mint amilyen most vagyok soha nem lesz egy barátnőm sem.Márpedig ilyen maradok mert ilyennek születtem.Gyenge jellemű és gyenge idegzetű ember vagyok.Nem vagyok férfias egyáltalán,Nem is voltam az soha.Én már nem változok.Soha nem voltam egy határozott ember.Egy szerencsétlen vagyok ez az igazság.Ilyennek születtem.De hogyan fogadjam el hogy magányosan élem le az életem és mindent egyedül kell megoldanom?
2019. nov. 10. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ugyanmár! Biztos el tudnálak fogadni. A szeret nem ismer határokat. Az első válaszoló.
2019. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11-es rossz ember éppen nem vagyok de az kevés.Nem egy határozott erős férfi benyomását keltem,inkább olyan béna kisugárzásom van.
2019. nov. 10. 22:43
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez olyasmi mintha én egyedül szembemennék a forgalommal az autópályán és lenne olyan autós akinek ez tetszene.Erre kevés az esély lássuk be.
2019. nov. 10. 22:48
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért én szívesen megismernélek. Ha gondolod, beszélgethetünk!
2019. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ilyet sose mondj, hogy senki sem szeret! Ez nem igaz! És az pedig megállapított tény, hogy az emberek (azt hiszem 50 éves korukig) igenis TUDNAK változni, de csak akkor, ha AKARNAK! Te is akarj változtatni! Járj el szórakozni, edzeni, tarts néha egy kis “énidőt”, barátkozz, mosolyogj, és az emberek mindjárt másképp fordulnak majd feléd! Bár nem hiszem, hogy nem szeretnek Téged... Szabadulj fel, találd meg álmaid munkáját, párját. Ha ez így nem megy, akkor kérj külső segítséget (akár egy barátot, akár pszichológust).

Nagyon sok sikert kívánok neked, és ne felejtsd el, hogy te is vagy olyan értékes, mint mi! Remélem rádtalál a boldogság! ;)

2019. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!