Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen hülyeségeket csináltato...

_ovodas_ kérdése:

Milyen hülyeségeket csináltatok a barátaitokkal?

Figyelt kérdés
Mi pl elmentünk plüsst sétáltatni,zacskot huztunma fejunkre és rajzoltunk rá szájat és szemet,pizsibe mentunk boltba

2019. ápr. 27. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Általánosba lehúztuk a lányok gatyáit.
2019. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Rengeteg mindent, most hagy ne kelljen felsorolnom xD
2019. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sorold fel a legjobbakat
2019. ápr. 27. 16:43
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Mi a színházas társaimmal kitaláltunk egy komplett "cigány oroszlánkirály" színdarabot. Illetve az egyik darabnál a szereplőknek gyártottunk külön backstage életet és azt játszottuk próbák közt. Emiatt többször jött ránk akut röhögőgörcs élő előadásban is.
2019. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer nem vártuk meg, hogy zöldre váltson a gyalogosátkelő lámpája, hanem kettő másodperccel hamarabb leléptünk az úttestre.
2019. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én diszkóba mentem egyszer pizsamában, mert jöttek értem váratlanul taxival és már nem volt időm átöltözni.Felkaptam a pizsire egy farmerdzsekit, rúzs, hajigazítás, felkapni a kabátot,csizmát, mindez kb fél perc alatt és már rohantam is.De ilyen igazi, hagyományos, mindenhol mintás (kék kiskutyák voltak rajta) pizsamát képzeljetek el,hosszú, bő nadrággal, gombos, galléros felsőrésszel :D hozzá tűzpiros rúzs és kleopátra haj. Ez télen, mínusz húszban történt amúgy.De az egyik legjobb, legvidámabb estém lett.És a kiszemeltemmel is összejöttem.Lehet, tetszett neki a pizsama :D
2019. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja de amúgy ez régen történt, 1990-ben (16 éves voltam).

Barátaimmal folyton hülyeségeket csináltunk, de most nem jut eszembe annyira emlékezetes.

2019. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!