Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Friss jogsisként ti is csinált...

Friss jogsisként ti is csináltatok bakikat, hülyeségeket?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 17:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, azt hittem csak én bénázok....illetve nem gondoltam bele.


Köszi, hogy feltetted a kérdést Kedves Kérdező és köszönet a válaszolóknak is.

2019. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én is köszönöm a válaszokat. :) Pacsi mindenkinek.
2019. nov. 12. 21:21
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

szakadt az eso, valtott a lampa, siman atertem volna de gondoltam rendes gyerek vagyok megallok es satuztam... blokkoltak a kerekek, becsusztam a 3-savos keresztezodes kellos kozepere es lefuladt a vas... egtem mint a 'rejsztag', de rendesek voltak az autosok, megvartak mig tovabb hajtok a piroson


elneztem a tavolsagot es lehajto helyett a padkarol ugrattam le


jobbra hatra beparkolasnal ledaraltam a vadi uj felnit


masik hatra tolatos parkolasnal a kis dombot nem vettem eszre es ratolattam, teletomve a kipufogokat folddel meg fuvel


feltettem a bontott kolat a tetore, pakolasztam, elfelejtettem, nyilvan elindultam a flakonnal a teton, egy oran keresztul sikaltam a cukros vizet a kocsirol


elindultam kezifekkel, csodalkoztam miert megy nehezebben, mikor mar szaga volt vettem csak eszre, addigra tonkre is ment

2019. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer véletlenül nekimentem egy út szélén parkoló autó tükrének. Nem lett belőle szerencsére semmi, csak hátra csapódott a visszapillantója.
2019. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mióta megkaptam a jogsim, eszem ágában se volt volán mögé ülni. :D

(4 éve)

2019. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas bakikat, amikkel életveszélyes helyzeteket okoztam volna, nem csináltam.


De hajtottam be egyirányú utcába (eltakarta a fa a táblát), kaptam kerékbilincset stb. Szerintem aki azt mondja hogy sosem hibázott, az hazudik.

2019. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig 2 hónapja van meg a jogosítványom.


Amiket eddig hibáztam:

Benéztem egy kereszteződést és nem adtam elsőbbséget. Pedig kellett volna.

Távolsági fényszóróval végigmentem a városon.

Néha elfelejtem az irányjelzőt használni.


Eddig ennyi volt szerencsére egyikből sem volt probléma. És remélem ezeknél nagyobb bakik nem lesznek a jövőben. Sajnos, én is hajlamos vagyok a figyelmetlenségre.

2019. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve van jogsim és most másfél hónapon belül csináltam kettő elég nagy hülyeséget, amiből baleset lett.


A parkolóház legfelső szintjén 2 szabad hely volt egymás mellett, de középen volt egy oszlop, aminek alul volt egy kiálló része ami nem látszott az autóból. Valahogy nem jó szögből próbáltam beparkolni és nekimentem a kiálló résznek.


Megálltam a sárgánál és pár másodperc múlva hatalmas csattanás, belémjöttek hátulról. A másik autó eleje totálkáros lett, leszakadt az egész eleje és nem tudott továbbmenni. Az enyémnek csak kicsit nyomódott be a hátulja. Itt hivatalosan a mögöttem jövő volt a hibás, de én úgy érzem hogy én is, mivel lendületben voltam. 13. Akkor szerencséd volt hogy nem jött mögötted senki.

2019. nov. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Legnagyobb hülyeség, de mindenki megúszta: lassú jármű előzése,mentem az előttem előző autó után, úgy hogy nem láttam a szembeforgalmat.Szerencsém volt.
2019. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer felmentem a járdára a hátsó kerekekkel véletlenül pedig még tolató kamera is volt az autóba xdd

Persze olyan is volt már hogy lefulladtam meg hogy bealltam az előttem lévő seggebe, hogy nem adtam meg jobbkezes utcába az elsőbbséget és Egyszer majdnem levittem a tukromet egy alagútba, szerencsére sípolt az autó, és sose lett semmi baj, azóta is hu társak vagyunk senkinek semmi baja 🥰

Mindenki vigyázzon magára és masokra az utakon!!

2021. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!