Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen Vajna Tímea típusú...

Az ilyen Vajna Tímea típusú nők mitől népszerűek?

Figyelt kérdés
Önerőből semmit nem ért el, a férje vagyonával játssza az üzletasszonyt és elhiszi hogy valaki.

2018. aug. 20. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem szép. Pl ha van közösségi oldala, lehet sokan azért követik, mert szép látványt nyújt, de lehet, hogy aranyos is (én még nem néztem vele interjút), és akkor jó tudni, hogy vannak ilyen kedves, jószívű emberek; vagy pedig annyira "ragyog az arca", hogy szívderítő látványt nyújt az embereknek, esetleg lehet, hogy vannak bölcs gondolatai is, amiket megoszt, amiken érdemes elgondolkodni.
2018. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Az ki?
2018. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Vajna Tímea azért népszerű, és azért van a köztudatban, mert az embereknek kell egy lábtörlő, akinél jobbnak érezhetik magukat, és erre a hozzá hasonlóak a legalkalmasabbak.

Pontosan leírtad: Vajna Timike nem csinál semmit. Nem kever botrányokat, nem lopja az adófizetők pénzét (max a fideszes férje) nem bűnöző; ő semmi. És mégis, túlzás nélkül ő az ország egyik legutáltabb embere.

Pusztán azért teszik be néha-néha riportokba, vagy cikkekbe, mert tudják, hogy az emberek erre odakapcsolnak/odakattintanak, hogy legyen, ami felforralja az agyvizüket.

Vajna Tímea testesíti meg az átlag magyar szemében a rosszat. Szerintem is ideje lenne már, ha az emberek találnának maguknak valami új boxzsákot; (valakit, aki pl nem csak élősködik, hanem aktívan lop is) de ugyan. Az emberek imádják Timikét... utálni.

2018. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem csak utálni lehet. Vígasztalódni is jó vele.


"Nem úgy nézek ki és nem élek olyan jól, de legalább:

- magamnak dolgoztam meg érte.

- nem nekem kell azt a vén f... le... nom.

- tisztességesen élek.

- ami rajtam van mind eredeti.

- okosabb, fiatalabb, műveltebb, értékesebb személyiség vagyok.

- az én férjem szebb.


Összességében bárki találhat benne olyat, amitől erkölcsileg felülértékelődhet Timikéhez képest és ettől relatíve kevésbé érzékelhető a luxushoz képest a nyomor.

2018. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 Bárkiben lehet olyat találni, amiben jobbak vagyunk nála.


Egyébként azért, mert neki elég híres a férje. Nyilván van még egy pár kitatott nő rajta kívül (lehet jönni most a luxusfeleségekkel, de én pont nem rájuk gondoltam, ők legalább valamit dolgozgatnak), de azoknak nem ilyen híres a pénztárcájuk.

2018. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg önerőből ért el mindent. Csakis humánerőforrásból tudta kigazdálkodni.
2018. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megdolgozott ő ezért. Nekem nem lenne gyomrom egy ilyen vén fhaszt le*opnom.
2018. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Most ilyenkor kire gondolsz?

Mert példát mindenre találni. Még fordítva is, csak annak nincs híre... Lásd családomban. Ha a nő jobban keres, kialakult karrierje van, a csávó meg töketlenné vált, mert azt hitte álmai nőjét vette el, de az önbizalma cserébe nincs meg, és x idősen keresi önmagát mint egy tinédzser. Ők nem népszerűek, nem tudnak élni a kínált lehetőséggel.

A válasz pedig az ösztönökben van. Egy eltartott nő, hosszú ideje belénk kódolt elfogadott valami. Egy nő nem fogja magát kevésnek érezni, mert a férje jól keres, de ő max hobbizik mellette. Míg egy férfi összeroppan, és a mélyben kullog, kerüli az embereket. A férfi attribútuma az akció, a cselekvés, a "létfenntartás". A mai nők ponomol helyzete sok lehetőséget adott a kezünbe, de arról feletkeztünk meg, hogy ezzel a pasik tökét kezdtük el hordani, és ők tök nélkül egy gps jel nélküli navigátor.


Úgy hogy a kérdésed, nem mérvadó. Viszont érint olyan témákat, amik komoly problémákat jeleznek, és nagyobb átlátást igénylenek.

Az a néhány Vajna Tímea aki ezt megengedheti magának még csak nem is újkori szülemény. Az "arisztokrata" kisasszonyok egész történelmünket végig kísérik. De a kiherélt férfiakról még nincs tapasztalatunk. Ezt a történelmet most írjuk. És tudja valaki mi lesz a vége?

2018. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért legyünk őszinték. Vajnáné férjének igen vastag bőr van az arcán. Vastagabb mint a gázszerelőén és a Tudjátokkién.
2018. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!