Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem szeretek élni viszont...

Ha nem szeretek élni viszont szerintem kárt tenni sem mernék magamban akkor ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
Mondjuk amíg anyám él meg sem probálnám az biztos. De szerintem nem menne sehogyse. Nem tudom. Pedig vágyom a halálra nagyon. Sokszor gondolom bárcsak valaki megölne, esküszöm szivességet tenne nekem. Tudom hogy ennél sokkal szarabb helyek vannak ebben a világban de én utálom ezt az egészet. Nem akarok kijárni se innen. És ha a szarabb helyekre gondolok éhezés stb akkor még jobban elönt az utálat. Csak a szar van itt.

2019. nov. 15. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

De most mi a jo a halalban?

Miert hiszik azt hogy utana jobb lesz? Akkor örömünnep lenne minden temetes nem?


Jatszd el hogy zombi vagy ne kommunikalj senkivel ne csinalj semmit. Tiszta tre az egesz halottnak lenni dolog.

2019. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az hogy a nem létezés ezerszer jobb mint a mindennapos kinlódás.
2019. nov. 15. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Keress fel egy pszichológust, majd ő segít neked.

A saját életedért te vagy a felelős. Ha sz..r az életed, akkor azért te vagy a felelős, mert ilyenné tetted.

Az élet nem sz.r, mindenki saját életének a kovácsa.


Kérdésre a válasz: gyáva vagy.

2019. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam arra gondolni, hogy egy baleset vagy infarktus miatti halál megoldaná a problémákat. Öngyilkos akartam már lenni, de komolyabb dolgot nem tettem ennek érdekében, gyáva voltam.
2019. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Es azt honnan tudod?

En ha 10 percig nem letezem es csak a plafont nezem mintha nem elnek màr attol rosszul vagyok.

Lebegnek a szobaban es nem tudok semmit csinalni. Plane az öngyik ugye itt is ragadnak

2019. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nanana fel a fejjel. Nekem is voltak suicide gondolataim, nagy tragédiák után - de egyszer csak figyelni kezdtem, csendesen, nyüzsgés nélkül mint egy kívülálló, rájöttem: milyen érdekes a világ! milyen szép tud lenni. Figyelni kell - nem lett semmi sem könnyebb, embernek lenni nehéz, a lét tragikus. És mégis. Nem is értem, de tényleg így van.
2019. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah a halottak felpontoznanak de azt sem tudnak :D
2019. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én is ugyanezt szoktam érezni.


Nem tudom, miért gondolja bárki is, hogy szar helyzetben vigasztaló lenne, hogy másnak még szarabb?! Attól még az én fájdalmam nekem fáj. Aki számára az vigasztaló, hogy másnak még rosszabb, az nincs is igazán rosszul.


Másrészt pedig igen, nekem is az jut eszembe erről, hogy tessék, ennyire szar az élet, hogy másnak még ennél is (sokkal) rosszabb.


Én is arra szoktam gondolni, hogy önkezűleg azért nem vetnék véget az életemnek, de a hirtelen halált nem bánnám - pl ha nem ébrednék fel reggel.

2019. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!