Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ajándékot vennél,...

Milyen ajándékot vennél, készítenél?

Figyelt kérdés

Munkahelyen a szokásos karácsonyi ajándékozás van előtérbe helyezve, ahol a húzott félnek kellene venni-készíteni ajándékot.

Mit adnál, ha egy kétszínű valakit húznál? Én minisakkra gondoltam, a fekete-fehér mivolta végett.



2019. nov. 16. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Milyen munkahely az, ahol kötelező ajándékozás-névhúzás van? Általános iskola után nem szokás.
2019. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Első: Jobb közösségeknél szokás, eddig minden munkahelyemen volt ilyen
2019. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Én ilyenkor megmondom, hogy hagyjanak ki. Nem fogok pénzt költeni, hiába bírom a kollégáimat.
2019. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Úgysem fogja érteni és ha nem tud sakkozni, téged fog hülyének nézni.

Én inkább valami teljesen jellegtelen, tucatdolgot adnék, amiből kiderül, hogy nem sokat törődsz az ajándékozásával, ergo nem szereted.

Üveg bor, vagy desszert, aztán szevasz!

2019. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
előtérbe = kilátásba
2019. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is valami jellegtelen dolgot vennék. Abból látná, hogy kb. 20 másodpercnél többet nem foglalkoztál ezzel.

(Én mindig utáltam az ilyen munkahelyi kötelezőket.)

2019. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!