Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy legyen kitartásom?

Figyelt kérdés
Semmihez nincs kitartásom, nem bírok egy új dologba kezdeni, mert maximum egy hét után abbahagyom, úgy érzem, emiatt nem vagyok jó semmiben. Hosszútávú céljaim sincsenek, tehát nincs motivációm. Ha pedig véletlenül motivált is leszek, pár óra alatt el is múlik. Aki járt már hasonló cipőben, ti mit javasoltok? Hogyan lehetnék kitartóbb pár dologgal szemben?
2019. nov. 17. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Én két dologban lettem kitartó egy a biciklizés mert ez levezeti a stresszt és élvezem s akár 100 km is letudok tekerni a másik a könnyű drogok fogyasztása eben is nagyon jó vagyok mert megszabadít a stressztől :) csak akarni kell :)
2019. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, ki bántott? Normálisan feltettem egy kérdést, te meg idejössz ezzel. Gratulálok.:D
2019. nov. 17. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kevert személyiségzavart állapított meg a pszichológus. Ennek egyik tünete, hogy nincsen jövőképem, távlati céljaim. Lehet, hogy nálad más a helyzet, én csak a saját példámat tudom felhozni.
2019. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell a kitartást is. Teljesen komolyan mondom. Pl kitalálsz egy igazán kellemes és hasznos hobbit, sport, nyelvtanulás, és csinálod. Ha megunod, akkor is. Később lehet, hogy megjön a kedved, belejössz, sikereid lesznek, és akkor már le se tudnak beszélni róla.
2019. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!