Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én túlzom el ezt a dolgot?

Én túlzom el ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy nem rég munkanélküli lettem. És a párom ismerőse pont egy helyet akar meg nyitni és társ tulajdonost kereset. Párom szólt, hogy mivel én munkát keresek akkor csinálhatnál ezt, vagyis említette, de nem beszéltünk erről.(szó szerint 1 mondatban elmondta majd másról beszélt) Majd egyik napról a másikra már szólt, hogy megyünk megnezni a helyet. Meg is lepődtem mert azt hittem viccelődött mert szerintem ezt meg kell beszélni rendesen, mérlegelni stb. De jó vele mentem, mert ez egy jó lehetőség nekem.Főleg, hogy az egyik kedvenc idő töltesemmel foglalkozna ez az üzlet. És legalább lenne munkám stb. Tetszett minden nagyjából, mondtam is hogy jó csináljuk.Legkozelebb mikor találkoztunk a tulajjal már szinte párommal beszélte meg hogy mit hogyan. Én igazából írtam amit mondanak... Majd elkezdtem utánna nézni egy két dolognak, amit venni kell, mutattam páromnak hogy mit gondol erről de szinte semmi érdemleges válasza nem volt. És a lényeg hogy még azon a napon hívta a rokona, hogy majd adjon munkát neki és a barátnőjének, ráadásul már azt veszem észre hogy at egyik haverjaval, már egyéb dolgokat szervez az üzletbe. Amikor ezeket meg tudtam, akkor mondtam hogy akkor csinálja ő mert engem semmiről nem kérdezett és úgy volt hogy én fogom csinálni, de ő már szervezkedett eleget.Es olyan dolgokat amik nekem nem tetszenek.Nekem teljesen más elképzelésem volt. Így én már nem akarok, keresek munkát mást.Mára már eljutottunk oda hogy még van a nyitó nap stb. És ezt mind úgy intézte, hogy utólag tudok még mindent.

És most azon veszekszunk, hogy azt mondja hogy én csinálom, én meg így már nem akarok semmit csinálni ott. Meg nem is csináltam semmit, mert akármit mondtam tettem az nem jó vagy meg sem voltam hallgatva stb. Én túlzom el a dolgokat?


2019. nov. 17. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ilyen egyszerű, ha ő beletette a pénzt, ez az ő dolga; ha társtulajdonosságról beszélsz. Te csak egy alkalmazott leszel, mint máshol.

Az elején kellett volna tisztázni az erőviszonyokat!

2019. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az ő pénze volt, hanem közös.
2019. nov. 17. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!