Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érdemes élni ha az...

Miért érdemes élni ha az életed elvesztette az értelmét?

Figyelt kérdés

Az a dolog ami nagyon szeretsz csinálni az már nem megy. Egyszerűen görcsösen próbálkozol de már nem megy, de mar Nincs értelme utánna mert nagyon sokat jelentett neked

Mit tennél?



2019. nov. 18. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A sport az jó. Nekem is kockulás ment éveken át aztán egyszer csak elkezdtem edzeni meg egészségesen étkezni. Láss csodát 30 évesen máris lett egy új hobbim ami még jót is tesz. :)
2019. nov. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Játék :) sport olvasás alkotás könnydrogok legyél kreatív :P
2019. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Vree ***** válasza:

Én azt hiszem, hogy akkor érdemes művészettel foglalkozni, ha az embernek van mondanivalója. És van ebben egy olyan kockázat, hogy ha az ember csak arra koncentrál, hogy megtanulja, hogyan fejezze ki magát, akkor elfelejt élni, és nem lesz mondanivalója, és a semmiről fog reppelni. Van aki meg aktívan él, tele van élményekkel, de nem tanulta meg, hogy higyan fejezze ki magát, ezért nem tudja ezeket a tapasztalatokat másoknak jól átadni.


Szerintem a kettő között kell megtalálni az egyensúlyt. Nem megy, mert nincs meg a képességed? Fejleszd a tudásod, gyakorolj, kövess más szövegírókat, köss ismeretségeket más amatőr írókkal, stb. Nem megy, mert kiüresedettnek érzed magad? Csinálj valami mást, szerezz élményeket, aztán térj vissza az alkotáshoz, ha megint tele az ötlettank.

2019. nov. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hát képességem van hozzá csak ihlet nincsen.

Fogok valami csinálni beiktatok a mindennapjaimba programokat

Elkezdtem költészeti könyveket olvasni és edzeni

Bejott, de magáneleti problémáim vissza rántanak.

2019. nov. 21. 13:05
 15/15 Vree ***** válasza:

Szerintem sokkal könnyebb lesz, ha kikerulsz a suliból. Gondolom max gimis lehetsz?


Főiskolát/egyetemet/szakközepet ha aszerint választasz, hogy mi érdekel, akkor már hozzád hasonlóbbakkal lehetsz együtt, ha szerencséd van.


Utána meg oda mész ahova akarsz, ha téma kell a dalaidhoz, akkor nyugodtan vállalj be bármit, ami érdekes tapasztalat (sokan keresnek külföldi alkalmi munkát, amivel kicsit utazhatnak).

Tudom milyen az, amikor az életed unalmas és úgy érzed, nincs már mondanivalód. :) Ilyenkor tényleg az egy választás, szabadon élni, minden újdonságot kipróbálni. Rendes munka mellett is lehet az ilyet, de nagy “kalandokba” is bele lehet vágni (ha rossz élmény is, de élmény).

2019. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!