Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a filmekben...

Miért van az, hogy a filmekben mindig megszívja a pozitív hős?

Figyelt kérdés
Bővebben, miért van az, hogy aki pozitívan, önzetlenül, hősiesen cselekszik, az ezért szinte mindig bajba kerül. Ennyire unalmas a pozitív világkép? :) Tudom, hogy egy szorgalmas könyvelő nem szórakoztató, itt kérek elnézést a könyvelőktől, mert remek emberek. Na de milyen üzenete van ennek? A lányok a rossz fiúkat keresik, a rossz fiúk pedig a balhét, mert az a kalandos, így pozitív?

2019. nov. 21. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Mert jónak lenni nem kifizetődő, (mostmár tapasztalat)Csak szarul jöhetsz ki belőle, minki kihasznál.

Ezért.

2019. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem hiszem, hogy jó rosszarcnak lenni. Én pl. örülök, ha egy közlekedési helyzetben udvarias vagyok és felvillan az a vészvillogó-köszi jelzés és a szívességet, ahogy látom szinte a következő alkalommal tovább is szokták adni. Olyan mindig úgy érzem, van remény. :)
2019. nov. 21. 15:55
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem hiszem, hogy jó rosszarcnak lenni. Én pl. örülök, ha egy közlekedési helyzetben udvarias vagyok és felvillan az a vészvillogó-köszi jelzés és a szívességet, ahogy látom szinte a következő alkalommal tovább is szokták adni. Olyankor mindig úgy érzem, van remény. :)
2019. nov. 21. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ha nincs egy konfliktus, ami kihívást jelent a főhősnek, akkor nincsen film.
2019. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A valóságban is ez van.
2019. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a filmekben én is megértem. De kíváncsi lennék, hogy mi zajlik egy rossz ember fejében. Ma igazán eredményes voltam, kihasználtam, letapostam, átvertem embereket és egy jót ármánykodtam? Vagy ezzsigerből jön?
2019. nov. 22. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!