Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van-e itt, aki volt már...

Van-e itt, aki volt már pszichiátrián, és a vizsgálatok és tesztek szerint normális?

Figyelt kérdés

Tehát semmiféle aberrációt nem mutattak ki, semmiféle pirulát nem írtak fel.

Az is írhat, aki beszélt már ilyen emberrel, de az mégiscsak hihetőbb, ha te vagy az.



2019. nov. 21. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki pszichiátrián volt annak biztosan van valamilyen mentális betegsége. Egészséges emberek nem kerülnek oda. Én például öngyilkossági kísérlet miatt kerültem be.

Egy bipoláris zavaros.

2019. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1: Ez egy OFF válasz volt.

Jobban örültem volna, ha úgy írod alá, hogy egy volt bipoláris zavaros, de legjobb lett volna, ha nem azonosítod magad a kapott diagnózisoddal (vagy hiányával).

Az első mondatodra - ezt nem tudhatod.

2019. nov. 21. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt állapította meg a pszichiáter, hogy nincs neurológiai zavarom ezért nem szorulok gyógyszeres kezelésre. Pszichoterápiát javasolt a problémáimmal kapcsolatban.
2019. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!