Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik régen jók voltak, de most már rosszak? Miért lettetek rosszak?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok mint Darth Vader vagy Emmet jövőbeli énje a Lego Movie 2-ben. Bocs a spoilerért!

2019. nov. 21. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a "jó" és mi a "rossz". A valóságot nem lehet leegyszerűsíteni feketére és fehérre mint a gyerekfilmekben.
2019. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ilyesmi vagyok. Bár most se vagyok kifejezetten 'rossz', de saját magamhoz képest sokat változtam.



Gimiben mindenre tanuló, sohasem késő, nem bulizó görcsös jókislány voltam. Bár otthon szemtelen. :(


Ma sokkal lazább vagyok. Olykor eleresztek egy-egy káromkodást, társaságban szeretek inni. Járok suliba is, ott továbbra is nagyon szorgalmas tudok lenni, de ha valami nem tetszik, lazán nem járok be órára vagy utolsó pillanatban tanulGATok. Egy csomó dolgot sokkal lazábban veszek.

2019. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Azt olvastam, az emberek többsége akkor válik rosszá, vagy gonosszá, ha nem ENGEDIK nekik , hogy jók legyenek, vagy jót tegyenek. Pl sorozatban visszautasítják a segítséguket, jóindulatukat...


És bizony,ha sok " pofont " kap valaki, egy idő után már ő akar adni másoknak, mindegy miért,de adhasson...

2019. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barnabas333 ***** válasza:
Én úgy lettem rossz, hogy 28éves koromban elítéltem a megcsalást és szerető tartást. Most már természetes nekem is. Az ember egyszer él és nem magán tulajdon. pl. 10éve nem feküdtem le egy csinos sportos nővel, csak mert komoly kapcsolatot akart én meg nem. Ma már szó nélkül megtenném. 41f
2019. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!