Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy idősebb nő irigy/féltékeny volt rátok a korotok miatt?

Figyelt kérdés

Nehéz volt lekoptatni, nem volt normális, pletykákat terjesztett rólam, és gúnyolt másoknak.

Később pár ember elmondta, hogy a korom miatt utál.

Nektek van ilyen tapasztalatotok?

18/l



2019. nov. 22. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Elég megnézni, az ismert fiatal nők cikkei alá miket írnak ezek a nyanyák.

Talán a legagresszívabb embertípus.

De az idősebb palik se különbek, a fiatalabbakkal szemben.

2019. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt sajnos én is észre vettem.
2019. nov. 22. 09:31
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen, sőt fordítva is.
2019. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult párszor. Én azt a taktikát választottam, hogy szemtelenül kiröhögtem őket vagy raktam még egy lapáttal az állításukra.

Azért kaptam jó munkát, mert tetszem a főnöknek? Dehogy!!! Én engedtem meg a főnöknek, hogy ma parancsoljon nekem. Legyen már egy jó napja.


Ilyenkor már pattan a húr az agyukban. 😂

Ne vedd őket komolyan, csak engedd el. Szú-szá

2019. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 én erre azt mondanám, hogy "ha olyan embereket vesz fel a főnök, akik tetszenek neki, akkor nem lennétek itt?" 😂

Gondolom irodában dolgozol.

2019. nov. 22. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a korod miatt utál, de lehet. Alapjában véve felnőttnek lenni sokkal jobb, mint tininek vagy fiatal felnőttnek (az ember végre a maga ura lehet, pénzt keres, szabadabb), emiatt nagyon el kell csesznie valakinek az életét ahhoz, hogy irigykedni tudjon egy 18 évesre. Ha ismered ezt a nőt, valszeg tudod, el van-e cseszve az élete.
2019. nov. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Valamit nem valositott meg fiatalon, es mindent megadna hogy ujra fiatal lehessen es megtehesse azt, amit elszalasztott... es probalja ezt a fájdalmát rád kivetiteni, amikor nem is te vagy a baj... bár ettol nem tudom miert erzi jobban valaki magát.
2019. dec. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!