Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért borotválkozik meg...

Miért borotválkozik meg fürdik valaki szombaton délben?

Figyelt kérdés
Online szoktam játszani emberekkel. És egy srác írta ez szombaton délben történt, hogy most megyek fürdeni meg borotválkozni. Ezt nem értem azóta se, miért fürdik meg borotválkozik valaki szombaton délben? Nem értem. Miért nem inkább ebédel? És akkor este megint megfürdik? Vagy azért fürdött akkor hogy este már ne kelljen? Ki érti?

2019. nov. 25. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nincs szigorú napirendhez kötve.
2019. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Olyan hülye kérdések vannak ma is, hogy egyszerűen nem értem. Közeledik a téli szünet, és annak a szele?



Képzeld, vasárnap délben fürödtem, mert délelőtt edzeni voltam. DURVA, MI?

2019. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyan programja van ami előtt frissen szeretne fürdeni
2019. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
94%
Nem mindegy? Vagy készül valahova vagy ellenkezőleg, tudja hogy aznap már nem megy sehova, ezért megfürdik.
2019. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ki szoktam nyitni a fürdő ablakát utána, hogy kimenjen a pára, ezért ha tehetem, a nap legmelegebb időszakában fürdöm, hogy ne olyan hideg levegő jöjjön be.
2019. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk, pénteken bulizott, későn ért haza, nem volt már energiája zuhanyozni. Másnap felkelt délben, büdösen, szőrösen, így elment zuhanyozni meg borotválkozni. Mi ebben olyan rendkívüli?
2019. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi ebben olyan furcsa. Tudtad, hogy nem csak este vagy reggel lehet fürdeni, hanem a nap bármely szakában?
2019. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szombat délután és este sok közösségi program lehetséges. Erre érdemes kicsípnie magát az embernek. De akár a következő hétre is készülhetett.
2019. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Reggel felkelt, pizsamában leült a játék elé és délre már kijátszotta magát és érezte, hogy kéne adni kicsit a higiéniának is.
2019. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Például mert:


a) Péntek este későn ért haza, szombat reggel valahová sietnie kellett, és délre jutott oda, hogy elvégezte a tennivalóit, és rájött, hogy igencsak még kéne fürödni.


b) Délután olyan helyre ment, ahová ki kell öltözni (pl. vendégség, színház, hangverseny stb.).


c) Délelőtt olyan munkát végzett, amitől piszkos lett vagy nagyon kiizzadt. Igaz, ezek nyáron gyakrabban fordulnak elő.

2019. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!