Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szombaton végre elutazhatok...

Szombaton végre elutazhatok egy pár nap pihenésre. De olyan messze van még. Tudom, relatív, de szerintetek gyorsan el fog telni addig ez a 3 nap?

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Dolgozni fogsz, tanulni vagy a seggedet vakarod egész nap. Amúgy a pihenés fog gyorsan elmenni.
2019. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elrepül az a 3 nap. Nem tudom ki hogy van vele, de számomra egy utazásnak az egyik legszebb része ez az indulás előtti pár nap, a tervezgetés, a készülődés, ráhangolódás, szervezés, parkolás... Én nagyon élvezem minden percét.
2019. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs messze az. Jó pihenést!
2019. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már kérdezted, akkor is mondtuk, hogy ostoba kérdés. Nem is viccből törölték.
2019. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Együttérzek veled. Én pénteken utazok el egy hosszú hétvégére. Mivel idén nyáron nem voltam sehol így ez lesz az "utónyaralás", úgyhogy gondolhatod, mennyire várom már.


Pont emiatt iszonyatosan lassan telik ez a hét, hihetetlen, hogy még mindig csak szerda este van, és még 1 nap munka vár rám, mire végre kezdhetek csomagolni.


Bezzeg az a pár nap olyan gyorsan fog eltelni, mintha csak pár pillanat volna, és mire kettőt pislogok ismét itthon leszek, és újra vár a munka :(

2019. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bazki de nagy problémái vannak valakiknek. :D Én napi 2 órákat vonatozok meg buszozok egyetemre és örülök ha hazaérek. Jó lenne a helyetekben lenni éa "alig várni" ilyen kirándulásokat.
2019. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez az oldal nem erre való bár mindenki leszarja, ahogy a dicsekvésedet is hogy te napokig pihenni fogsz. De érezd magad különlegesnek ettől
2019. okt. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!