Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okból, mitől lehet az a...

Mi okból, mitől lehet az a félelmem, hogy nem leszek, nem vagyok elég jó a másik ember számára?

Figyelt kérdés

Pédáúl egy baráti viszonybanlévő vagy párkpcsolati viszonyban lévő másik ember számára.

Sok csalódás ért, ezért mostanában félek barátkozni, ismerkedni és párkapcsolat kialakítása reményében párt keresni is. Egyedül álló nőtlen féfi vagyok és tehát nagyon bezárkóztam, nincsenek barátaim és baráti társaság akikhez hozzácspódnék és összejöhetnénk. Nem tudom jelenleg, hogyan kellene nyitnom.

Az emberekkel is sokkal bizalmatlanabb és óvatosabb lettem az utóbbi időben. Ez a dolog a korral, felnőtséggel jár? Más is van ezzel így?

33f



2019. nov. 26. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet ezt magamban feloldani?
2019. nov. 26. 15:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Huha,hat valoszinuleg nincsen magadbol fakado onbizalmad, csak akkor van, ha pl valaki megdicser vagy ilyesmik. Az, hogy nem bizol meg hamar az emberekben, az normalis es lehet, hogy azzal is jar, hogy jobban beert mar a fejed lagya. Meg kell probalnod magadban rendezni, hogy magabiztosabb legy, ha ez nem sikerul akkor nyugodt szivvel fordulj pszichologushoz, mivel ugy majdnem biztos, hogy sikerulne legyoznod a „felelmed”


13/L

2019. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

A félelmed, hogy nem leszel, nem vagy elég jó a másik ember számára abból ered, hogy nem leszel, nem vagy elég jó a másik ember számára. Ti. 33 éves incelként fogalmad sincs, mi kell a másik embernek, így nem is tudod megadni neki azt.

Az előttem szóló jól mondja; nyugodt szívvel fordulj pszichológushoz.

2019. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, előképzet-gyártásokból.
2019. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!