Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek is rossz karácsony...

Szerintetek is rossz karácsonyi ajándék egy adidas iskoltáskát kapni anyától?

Figyelt kérdés
Most szerintetek melyik szülő venne egy ki...tt táskát pont karácsonyra? Tuti ilyen hamis adidas táska szerintem.

2014. dec. 24. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Nike táskát kaptam 4-5 éve, azóta is azzal járok iskolába és nagyon szeretem. Örülnöd kellene neki. Gondolom a korod az küszöb alatti, azért nem érted, de ez egy hasznos ajándék.
2014. dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
még ezt se érdemled meg hülyegyerek
2014. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem rossz ajándék! Sőt!
2014. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Anyukád helyében én egy nagy pofont adnék neked.

Örülj ,hogy foglalkozik veled és hasznos ajándékot kaptál. Vagy akkor add vissza és ne kapjál tőle semmit ,ha ez neked ennyire rossz dolog ,hogy egy drága és minőségi táskát kapsz.

2014. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj mindennek, amit kapsz! Boldog karácsonyt:))
2014. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha már kismillió táskád van és nem férsz el tőlük, és már a lelkükre kötötted, hogy bármit csak táskát ne, akkor igen, rossz ötlet, egyébként nem, a márkája meg kit érdekel, a minősége fontosabb (az meg nem a márkán múlik, nekem a legjobb táskáim nem márkásak).


Én egyébként ruhával vagyok úgy (már felnőttként), hogy mindig azt akarnak nekem venni, adni (ha van alkalom, ha nincs), de kifolyik a szekrényből, és ami van, azok is jók, nem kopottak, nem nőttem ki, épp mindenem van. Így fölösleges.

2014. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szántóvető ***** válasza:
12%

hát elég rossz szerintem is.ajándéknak nem is nevezném,inkább kötelező használati tárgynak amit pont karira időzített anyuci.ezzel le vagy tudva.

a felháborodásodat jogosnak tartom és viszonoznám valami hasonló kaliberű cuccal. :D

2014. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ha neked nem kell, hát add nekem... Ez egy szuper ajándék!
2014. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
53%
Remélem idén karácsonykor okosabb leszel. Csak gondold el, édesanyád kap háztartási dolgokat?
2015. nov. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!