Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem szeretem a karácsonyi...

Nem szeretem a karácsonyi ünnepeket. Ettől rossz vagyok? Tegyek úgy mintha örülnék?

Figyelt kérdés

A Karácsony évről évre csak nyűg. A Szilveszter meg kötelező buli. Erőltetett az egész és évről évre semmi kedvem az egészhez. Úgy érzem elpocsékolom a szabad napjaimat, év közben alig tudok elmenni több napos szabadságra. Most meg ki kell venni a szabadságot, de minek, senki nem ér rá se közvetlen Karácsony előtt, se közben, se utána. Mindenki rohangászik, költi a pénzt, tolakodik a bevásárló központokban. Aztán ha utazni kell akkor megint tömeg a buszon, vonaton, dugó az utakon. A családi vacsiról mindig hiányzik valaki akinek ott lenne a helye, de szerintem mindenkinek van legalább egy rokon aki nem hiányozna, de csak ott van. Kötelező vendégeskedés, 1 nap alatt végig kell rohanni az összes ismerősön, fél óra jópofi mindenhol aztán mehetsz tovább, mert ők is mennének már öltözködni és el otthonról. Ja és mindenhol enni kell.

Mások mit élveznek ebben?



2015. dec. 12. 17:59
 1/2 anonim válasza:
100%
nem gáz én sem szeretem
2015. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Erőltetett , az ünnepnek és a szokásnak nincs köze a keresztény kultúrához . Szokás , illendőség , beidegződés , ezek a kulcsa . Kiírtanak fenyőerdőket , gyártanak rengeteg gagyi és mérgező édességet , jópofi stb . Lakástűz , sértődés , kellemetlen érzés a szegényesebb ünneplés miatt , személyi hitel satöbbi .
2015. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!