Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma reggel munkába menet...

Ma reggel munkába menet láttam, ahogy valaki a zsebéből szándékosan kiejtett egy teljesen üres kakaós flakont amit aztán visszaadtam a kezébe, mondtam neki hogy "bocsi, ezt kiejtetted", a kezébe nyomtam, majd tovább ballagtam. Nagyon köcsög voltam?

Figyelt kérdés

2019. nov. 27. 10:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap történt velünk a következő eset. Jöttünk hazafelé gyalog az 5 éves kislányommal. Álltunk a zebránál,és előttünk volt egy anyuka,kb ugyanannyi idős gyerekkel,mint az én lányom. Egyszercsak anyuka gondolt egyet,és vagy 4 gyűrött papírzsepit "kiejtett" a zsebéből. A lányomat látni kellett volna. Odalépett a nőhöz,és szólt neki,ha megfordul,és lép hármat,akkor talál egy szemetest. Szerintem neki nagyon égő lehetett.

Amúgy teljesen igazad volt. Tapasztalatból írom,ha csak szólsz,az nem hat a szemetelőkre.

2019. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
És nem reagált rá semmit az illető?
2019. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!