Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A roma fiatalok miért használj...

A roma fiatalok miért használják ezeket a facebook-os "nyelvjárásokat" az elismerésre? 😂

Figyelt kérdés

Olykor szoktam böngészni fb-os profilok között és néha rátalálok c***ny felhasználókra is. Amikor feltöltenek egy-egy BMW-s/pitbullos/csőgatyában szelfizős stb. képet, akkor mindig ilyen kommentek olvashatóak:

"Nagyon stabil"

"Hozza a kötelezőt"

"Stabilba"

"nagyon adja az alapot"

Most komolyan mik ezek a dumák? xD

Nem logikusabb azt írni, hogy "nagyon menő"/"jó lett a kép" stb.?



2019. nov. 27. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
mert primitívek
2019. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

fullos lett báttya

nagyon adom


Egyébként nemcsak c-ok.

2019. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Talán mert eleinte is ők használták ezeket a sajátos szlengeket, csak egy ideje divat lett majmolni a szavajárásaikat.

Ld.: “Kikerázom magam.”

2019. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1: Én mindenesetre jót szoktam vonyítani rajta. Vicces. :D

#2: A fél ci****okra is, igen. Viszont a másik véglettől is rosszul vagyok, amikor mindenki elolvad egy kis szöszi diplomaosztós képétől. "Sok sikert a nagybetűs élethez, gyönyörűség"

"Igazán elragadó vagy és sikeres"

blablabla

2019. nov. 27. 12:45
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Amióta levelekkel bombázzák az önkormányzatot, hogy az ATM automaták rasszisták, hogy mert "há me ménem aggya ki a zsét?!", én már nem lepődök meg semmin.
2019. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5: Na ez pont nem hiányzott. -_-
2019. nov. 27. 13:35
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Azok nem emberek, mit vársz tőlük.
2019. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Jaj ne ezeken én is jókat nevetek.

Neveteeel?

Amúgy ezt a kikerázomot elmagyarázhatná nekem valaki. Meg a 2000-es évek elején volt a suliban pár cigó, ők a kerázni szót mindig arra használták, hogy tekernek egy füves cigit. Szóval nem értem.

2019. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

#8: Az idei X-Faktorban feltűnt egy hihetetlenül “csinos, kis erotikus” roma származású “művésznő” Loca Pantera névvel, - mondhatjuk, hogy elég hiányos öltözetben.

Elődjéhez, a tavalyi Mirjamhoz hasonlóan ő is földhöz vágta a mikrofont, amint kimondta Dallos Bogi az első negatív kritikát.

Erre még mielőtt középső ujjat mutogatva kiviharzott, feldúltan odaállt a zsűri elé kötekedni, hogy ő bízott bennük, pedig még “ki is kerázta magát”. Ezt arra értette, hogy alaposan kivakolta a képét, volt rajta műszempilla, még a haját is megcsináltatta, sokkal jobban nézett ki, mint bármelyik versenyző, aki “nem vetkőzött így ki, mégis azt mondják neki, hogy helló”.

2019. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%
Előző, jómagam is ismerem a művésznő munkásságát xD úgy értettem, hogy a kerazom szó jelenteset valaki elmagyarázhatná nekem, mert mint mondtam, anno másra használták, a művésznő pedig arra mondta, hogy kirittyentette magát
2019. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!