Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok látni romákat...

Ti szoktatok látni romákat nyaralni/üdülni?

Figyelt kérdés

Én igen gyakorta megyek kirándulni minden èvszakban,többször is,szállodába,apartmanba egyaránt,de egyetlen cigányt sem láttam soha megszállni ilyen helyeken,függetlenül attól hogy 2,3 vagy 4 csillagos a hely.Ti szoktátok őket ilyen helyeken látni?

Hozzáteszem,nem sírtam ki a két szemem hogy nem találkoztam velük ekkor,csupán feltűnt.



2019. okt. 18. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Balaton, déli part? Fullon van velük. Fullon.
2019. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keszthelyen voltam egy 4 csillagos szállodában, ott cigányok voltak a szomszéd szobában. Már este gyanakodtunk amikor ordítva (komolyan mondom, ÜVÖLTVE) szexeltek. Először azt hittük ölik egymást, már rendőrt akartunk hívni, de amikor hallottuk, hogy "gyáááj, de jó vót bászki, menjünk enni!", akkor leesett...
2019. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam látni. Magyarországon nem nagyon utazgatok, de vannak cigány ismerőseim (full normálisak, az egyik a legjobb fiúbarátom), ők szoktak menni. Külföldön meg szoktam is látni romákat.
2019. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Strandokon szoktam látni.
2019. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Túrázni még valóban nem láttam cigányokat
2019. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Balatonpart.
2020. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Velencei

A Riviérára még sajnos nem járok.

2022. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!