Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Színészeknél mi az igazi én,...

Színészeknél mi az igazi én, mikor tudod hogy színészkedik valaki, vagy nem, valaki kinek az énjébe szeret bele-melyik szerepbe-színészbe, ez mérhető?!

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tessék?
2019. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
itt az elo pelda, hogy a GYK butit..
2019. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

Színészeknél sztem ez durván nehéz kérdés... Eleve ott van az extrovertáltságuk (bár ez lehet rejtett, tehát introvertált, de kifelé extrovertált jellemzőket mutat), de ami teljesen biztos, az a nárcisztikusság. Egy igazi jó színész csak akkor tud belebújni más személyiségekbe, ha jó megfigyelő. Egy nárcisztikus az...

Művész lélek, sokszor ő maga sem tudja, h ő ki...

Nehéz dió. Párkapcsolatra én kerülném az biztos.

2019. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát aki jó megfigyelő, az szükségképpen narcisztikus, előző? :O
2019. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem az. Lehet rosszul fogalmaztam. Inkább akkkor úgy mondanám, h a sok rétű személyiség amit magára ránt munkája során, az teszi azzá. Nárcisztikus, ez a szakmával jár. Főleg, ha sikeres... A reflektor fény bármely személyiséget azzá tesz.

De, ugyanez a pénzzel, hatalommal. Nehéz az igazi ént megvédeni. Nagyon észnél kell lenni.

2019. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Sajnos ahhoz hogy jó színész legyen valaki, ahhoz bele kell élni magát a szerepébe és ez nagyon húz a skizofrénia felé.
2019. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6. :DD Na jó, hagyjuk, már túl sok személyiség zavar ill. pszichés betegséget húzunk rájuk. :)) De sikerült megnevettetned, köszi. :)

Nem normális szakma ez sem. Maradjunk annyiban. :))

2019. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Édes Istenem!
2019. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

bas.zki minden valamilyen munkáltató elvár vmi"színészkedést"felvett pózt"hogy mgára formázhasson,úgymond az ő labirintusába vezethessen-de persze a saját térképét" csak ő ismerheti-megoldókulcsát

valahol minden ember pózer-sztem...

2019. nov. 28. 18:54
 10/14 anonim ***** válasza:
2019. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!