Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónap után érzem, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónap után érzem, hogy nem ő az igazi. Szakítsak is?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok egy pasival. Kezd sok dolog zavarni benne. Soha nem vett még nekem semmit, randin is felesben fizetünk. Őt nem érdeklik a külföldi nyaralások mert szerinte pénz kidobás. Sokszor jár melegítőbe, én pedig mindig nagyon csinosan öltözöm. Állandóan dolgozik, mások helyett is. Így ez azt jelenti, hogy dobjam mert már ezek úgyis azt jelentik, hogy nem fogom tudni vele a jövőmet együtt tervezni igaz?

2019. okt. 8. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Engem is kidobtak a faxba, pedig mindent én fizettem mindig, igényesen öltöztem, inkább a csaj járt traca ruhákba. Semmi se jó
2019. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom neked ehhez az egészhez nincs semmi kedved :)


szóval talán jó ötlet igen

2019. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, dobd.
2019. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen,jobb lesz mindkettőtöknek.
2019. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem az igazi akkor felesleges időpocsékolás.
2019. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne húzzátok egymás idejét. Két külön világ vagytok. Találsz majd Neked megfelelőt.
2019. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
#1 Az ugye megvan, hogy ez nem ugyanaz a nő????
2019. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg a jövőbeni terveiteket. Ha teljesen más irányba tartotok, akkor szakítsatok.
2019. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 egyforma mind.
2019. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Ha most eltekintünk attól, hogy ez egy ostoba általánosítás, én úgy látom, hogy a két esetben a két nő teljesen máshogy viselkedett (a kérdező igényes, az exed nem volt az) és mindkettőnek más volt a baja. A tiédnek az, hogy hiába tettél mindent jól, sötét vagy, az övének meg az, hogy igénytelen. Eltérő problémák, öregem.
2019. okt. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!