Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ő lenne az igazi számodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő lenne az igazi számodra akkor tudnád?

Figyelt kérdés
Ha régen úgy gondoltad hogy később akarsz majd gyereket de most akivel vagy nem tudod hogy akarsz e vagy sem gyereket pedig már öt éve vagytok együtt. 31f
2019. aug. 23. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs igazi, de ha nem vagy benne biztos, hogy az adott nőtől szeretnél gyereket, engedd el! Ne húzd az idejét!
2019. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerni kell magadat és a párodat. Én életem szerelmével, a nagy betűs igazival vagyok együtt hosszú évek óta és ő az aki miatt nem akarok gyereket. Régebben minden párommal olyan természetes terv volt, hogy majd lesz gyerek, de vele teljesen más. Egyrészt mert miatta sokkal jobban megismertem magamat is, sokkal nyitottabb lettem és rájöttem, hogy nem kell ez a tradícionális főz-mos-gyereket potyogtat befásult anyuka jövőkép. Másrészt meg tudom, hogy az ő mentalitása sem jó az apasághoz. De ezzel semmi baj nincsen, az emberek 80%-a teljesen alkalmatlan szülőnek csak nem tudják belátni. Ettől még lehet valaki egy tényleg szuper ember.

Meg én úgy gondolom, hogy ha megvan az igazi, egy baromi stabil kapcsolat akkor ezek a dolgok nem fognak neked számítani, nem abban fogod a fejlődést látni, hogy gyereketek lesz. Az emberek félelemből vállalnak gyereket és sokszor pont a kapcsolat bizonytalansága miatt. Hogyha nincs meg ez a bizonytalanság és van egy tökéletes kapcsolatod akkor emellett eltörpül a gyerek téma.

2019. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!