Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ébresztett rá arra hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ébresztett rá arra hogy a párod mégsem az igazi?

Figyelt kérdés
Most itt nem a megcsalásra gondolok mert nyilván az más.. Mi lett a vége?
2019. jún. 10. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Mindkét esetben, amikor szóltak, hogy ez van. Elsőre még zavart, másodjára már nem.


Mára nem hiszek abban a fogalomban, hogy "igazi"

2019. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Eddig az exeknek fontosabb volt valami más, mint én. Kinek a pia, kinek a nők, kinek a sok túlóra...
2019. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Az igaziból nagyon sok rohangál az utcán. A média a baráti társaság és a család elvárásai viszont teljesen elterelnek olyan irányba ahol nem azt fogod megtalálni akire neked szükséged van, ha nem olyant aki mások szemében tökéletes.

Az a baj, hogy az emberek félnek attól , hogy más mit szólna hozzá ha " ő vele jönnék össze " á tuti gáznak találnának le néznének ,megvetnének.. Az ilyenek sosem voltak barátok, csupán annyira amennyire felszínesen beszélnek a többi emberről. Az igazi nem lesz herceg sem hercegnő mások szemében ,de számodra meg lesz az az érzés hogy neked ő kell.

2019. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy már nem vonzódtam hozzá szexuálisan, nem tudtam férfiként tekinteni rá. Egy barátnak tartottam akivel együtt aludtam.
2019. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

#4


Heh, exeim is valami hasonlót mondtak, annyi a különbséggel, hogy ők soha egy másodpercig sem tartottak vonzónak, csak akkor mi volt a baj... Nehezen értem én ezt a világot, néha.

2019. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mikor a barátnőm leszbizett csak úgy buliból más csajjal mert a barátnője ezt mondta neki.


16 éves takony volt. Ma már érettebb nőket keresek

2019. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Több lány is beugrott:


- Az egyiküknél az, hogy nem akart tenni az egészségéért, ezért nem tudtam vele elképzelni a jövőm. Egyre többet cigizett és elkezdett hízni. Bejön pár plusz kiló, de nála már bőven az egészséges határ felett járt a dolog és nem akart tenni ellene, hiába segítettem volna.

- Túl sokat hisztizett és akaratoskodott. Egyre inkább azt éreztem, hogy még gyerek hozzám képest.

- Túl sokat hazudott. Ígérgetett dolgokat, amiket aztán nem tartott be.

- Kiderült, hogy pasija van... :DD

2019. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Úgy hívott meg nyaralni, ahova a barátaival ment volna, hogy "nekem mindegy, hogy jössz vagy nem". Én hülye elmentem. Egész héten szart rám.


Meglátogatott a kórházban, miután altatásban kiműtötték a 4 bölcsességfogamat. Alig voltam magamnál, ő benyúlt a ruhámba, és elkezdte a mellemet fogdosni... Mikor kiengedtek a kórházból, még 1 hétig teljesen erőtlen voltam, rengeteget aludtam, borzasztóan gyengének éreztem magamat. Őt ez nem zavarta, és azért 'megdugott'.


Erőltette, hogy egyetemre menjek, mert az anyukája szerint "suba a subához, guba a gubához". En hulye beiratkoztam, fel is vettek. Az egyetem kezdete előtti héten szakított.


Sok más egyéb is volt még. Ennek ellenére 4,5 évig voltunk együtt. Utólag már látom, borzasztó megvezethető és buta voltam. És végtelenül szerelmes.


Azóta szerencsére lett barátom. A csillagokat is lehozza nekem.

2019. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Rádöbbentem, hogy hiába hasonlítunk sok dologban, mégsem illünk össze, mert pár alapvető dologban meg szöges ellentétben állunk, és nem akarom tovább a kapcsolatot. A szerelem elmúlt rég addigra. Szerettem, de már belefáradtam a nem stimmelő dolgokba, és a szívem készen állt másba szeretni. 3 év után lett vége.
2019. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!