Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet így leélni egy életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így leélni egy életet azzal akit szeretsz?

Figyelt kérdés

Szereted a párod, az idő múlásával az a lángoló szerelem elmúlik. Viszont az együttlét nem az igazi, már a kezdetek óta.

Nem sok emberrel voltam együtt, a filmekben vagy mások által elmondott nagy katartikus összebújást nem éltem át. Egyre jobban feléled a kíváncsiság, hogy milyen lehet mással.



2019. szept. 15. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Fordítsuk le magyarra: szar a szex?


Nem, úgy nem lehet leélni egy életet.

2019. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Nekem már az kizáró ok lenne ha elmúlik a szerelem, egy ilyen kapcsolatban nem éri meg benne maradni. Részben ez az oka annak is, hogy elkezdtél kifelé tekintgetni, gyakorlatilag nincs ami hozzá fűzne. Én nem tengődnék egy ilyen kapcsolatban.
2019. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
akkor szereted mint barátot, mi még a kérdés? tovább kell lépni. más megadja majd neked a tiszteletet, a szenvedélyt, és akkor a szex is más lesz, tapasztalat
2019. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha feléled a kíváncsiság, hogy milyen lehet mással, akkor te nem szereted a párod.
2019. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert már problémázol rajta.
2019. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Kérdés az, hogy mikor voltak azok a bizonyos "kezdetek". Ha két héttel ezelőtt ismerted meg, akkor dobbants mielőbb. Ha évekről beszélünk, és évek óta szar a szex, akkor is dobbants! Ez utóbbi esetben mondjuk nagyon nem értem, miért maradtál vele ahelyett, hogy kerestél volna olyat, akivel minden stimmel...
2019. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Savlekotő ***** válasza:
41%

Így jár aki beéri szamárral később jönnek a lovak a képbe,nulla viszonyítási alap nélkül h már akkor se volt jó de a szar jobb a semminél kapcsolat helyett talán várni kellett volna a lóra,nem lehet így élni mert betegít és

előbb utóbb úgyis félre mész az első kapható lóval, hát edd amit főztél.

2019. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Talán lehet, csak nem érdemes.

Amúgy én a lóban nagyot csalódtam, isteneset rúgott belém... No de majd jön egyszer másik paci, ugyebár. :-D

2019. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha rossz a szex akkor nem lehet, megcsalas lesz a vege.
2019. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Újítások bevezetésével lehet ezen változtatni.
2019. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!