Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 28 évesen hol kellene tartanom?

28 évesen hol kellene tartanom?

Figyelt kérdés
Annyira üresnek érzem az életemet. Van egy diplomám, és egy jól fizető állásom is, viszont esténként az üres lakásba jövök haza. Látom a korosztályomat, hogy már gyerekek, férj, mindenük megvan. Nekem van egy lakásom egy kocsim, egy diákhitelem és kb ennyi. Komoly kapcsolatom még sohasem volt. Nem is érzem azt, hogy szerethető lennék, a legutolsó párom is elhagyott egy 54 éves nőért. Nem is tudom, hogy van e értelme az életemnek. Az összes barátnőm komoly kapcsolatban van, én meg csak koloncnak érzem magam.
2019. nov. 28. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Most bizony valamit valamiért kapsz az élettől...
2019. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 30 éves férfi vagyok, hasonló paraméterekkel. Az 54 éves nős dolog az mondjuk durvus. :D

Próbálj meg tanfolyamokra járni mondjuk, és/vagy járj el konditerembe. Ezeken keresztül lehet lesz társaságod is és lehet, hogy párt is találsz. Én elég ramaty állapotban voltam pár hónapja, de elkezdtem ilyeneket és jobban érzem magam ezektől. Hátha neked is erőt ad. :)

2019. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerinted kin múlik, hogy neked kapcsolatod legyen? Az, hogy egy ember elhagyott, az nem jelent semmit. Más volt az ízlése. És? Ennek semmi összefüggése nincs azzal, hogy mások hogy viszonyulnának hozzád. Csak épp keresni kell a társaságot, és nem az üres lakásba hazamenni, hanem programokra eljárni, és ott nyitottan, barátságosan beszélgetni. Csatlakozhatnál például valami túrakörhöz, vagy beszerezhetnél kutyát, akit sétáltatni kell, beiratkozhatnál nyelvtanfolyamra.
2019. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sok mindent elértél,nagyon ügyes vagy erre nem mindenki képes.

Szerintem semmi probléma nincs veled, igazából nem ismerlek,nem szeretném ha ez negatívan hangzana de az is lehet hogy van valami probléma belül, ezt úgy értem hogy lelki okok is előfordultnak nálad,de ne legyen igaza,önismeretet érdemes lenne csinálni.

Szerintem rendben vagy,ha esetleg lelkileg és szellemileg nem érzed magadat annak akkor próbáld meg rendbe tenni magadat,erre időre van szüksége az embernek.

Egyedül is boldognak kell tudnod lenni,van aki szerint ez butaságnak hangzik, ezt mindenki döntse el saját maga,ha egyedül is képes vagy boldog lenni és jól érezni magadat a saját bőrödben akkor ezt egy idő után fogják látni az emberek,ezekután sokkal jobb kapcsolataid is lehetnek.

Te melyik férfit választanád?

1.Szomorú,lehangolt,negatív,céltalan,nem törődik magával (igénytelen) leginkább csak rossz tulajdonságai vannak.

Vagy

2.Vidám,mosolygós,vicces,pozitív,tele energiával és tervekkel,jó megjelenésű,igényes,kicsit vagy nagyon sportos,jó állása van,saját autó esetleg lakás stb..



Szerintem a többség,második lehetőséget választaná,ebben biztos vagyok és aki azt mondja hogy ez butaság az hazudik.


Mindenki a jobbat választja,érthető is.


Olyan emberekkel fogsz kialakítani kapcsolatokat amilyen te is vagy, ha például olyan vagy mint az 1-es akkor leginkább olyanokkal hoz össze a sors,főleg ha ezt be is meséled magadnak,aztán a tudatalatti így is fog cselekedni úgy hogy erről te nem is tudsz,ha pedig 2-es vagy akkor olyan emberekkel fogsz találkozni.


Sokan butaságnak tartják de érdemes egy kicsit tanulni saját magunkról,egészségről Stb..


Azt még el felejtettem oda írni a ketteshez hogy azért ne legyen annyira jó de annyira rossz se,leginkább a kettő között legyen a férfi, de a legtöbb nő inkább csak legyen rossz, bár vannak olyanok akik a nagyon jó férfit választják de az úgy mond legalább is szerintem unalmas,van aki azért választja ezt mert már nagyon csalódott rossz dolg érte.


Akárki akármit is mond ilyen az élet.


F

2019. nov. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd szerintem ahol te tartasz ott nagyon sokan szeretnének lenni ennyi idősen. Én 26 vagyok, van ugyan párom és munkám és diakhitelem is és szeretnénk már családot de a lakhatás sajnos nem biztosított. Mi ezért küzdünk. Ezt csak azért írtam le hogy lásd senkinek sem egyszerű. Ne gorcsolj ezen ennyit, ismerkedj és meglátod eljön a te időd is.
2019. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne legyél passzív, én 19 vagyok nekem sem volt párkapcsolatom még és tapasztalatból mondom hogy légy aktív járj el esténként és próbálj új barátságokat találni. Drukkolok neked!
2019. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!