Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismeritek azt az ember típust,...

Ismeritek azt az ember típust, aki mondd egy poént, te vágod, és mondasz rá egy másik poént, amit ő komolyan vesz és elkezd mentegetőzni, hogy "csak vicceltem! "?

Figyelt kérdés

Mit lehet erre reagálni?

Az életkedvem eltud menni tőle,és egyszerűen nem értem,hogy miért nem érti,hogy én értettem,hogy poénnak szánja.


2019. dec. 3. 11:22
 1/5 A kérdező kommentje:
*mond
2019. dec. 3. 11:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert nem jó emberismerő az ilyen típus.

A másik poénját nem érti, és abban sem biztos, hogy a másik értette az övét. = nem figyel oda a másikra.

2019. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán a tiéd már nem volt vicces
2019. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3# nem lehetetlen,de azzal hogy ravagja hogy csak viccelt,az ugyanolyan szituáció romboló eset,mint amikor valaki egy poént elkezd megmagyarázni,ahelyett,hogy csak nevetne rajta


Fura,es az ember kényelmetlenül érzi magát tőle

2019. dec. 3. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen ismerősöm... Legjobb, amikor egy másik szituációban elkezdi azt magyarázni, hogy én mindent komolyan veszek... Ahha, hogyne, szerintem is én veszem komolyan...
2019. dec. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!