Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg csak az megy jegyellen...

Tényleg csak az megy jegyellenőrnek, aki másra nem jó?

Figyelt kérdés

[link]


Én is sok primitív jegyellenőrrel találkoztam, de ez mindent vitt.

Egyébként én is azon a véleményen vagyok, hogy a szabályokat be kell tartani, de ez számomra érthetetlen. Miért ne ehetne meg valaki egy szelet csokit? Miért kötött bele az utasba? Szerintem ez már nem arról szólt hogy jól akarta végezni a munkáját.


2019. dec. 3. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Végig se néztem olyan idegesítő volt ez a majom. A szájából kirugdostam volna a rágót. Nem hiszem hogy minden ellenőr ilyen, viszont tényleg sokan hasonlóak, de igaz ez pl a halőrökre is, néhány rendőrre stb. Ez nem a szabályok betartásáról szól, hanem érezni akarják hogy hatalmuk van pedig igazából utolsó szaréletü vesztesek. Így kompenzálnak
2019. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem fogom megnézni a videót hogy ne befolyásoljon a válaszban (korábban sem láttam), de úgy gondolom, hogy aki olyan munkakörben dolgozik ahol balhés, problémás emberekkel kell foglalkozni, kénytelen egy olyan stílust felvenni ahol megfelelő módon és fellépéssel kell kezelni őket, mert csak az hatásos. És ebbe a szórásba beletartozik a buszon vergődő és kést villogtató, életében még jegyet sem látó Rikárdó is, meg a szerencsétlen kisnyugdíjas is, akinek nincs pénze jegyre, de nem bír hazagyalogolni sem (oké, ez rossz példa, a régi értékrendű emberek nem lépnek meg egy ilyet). Meg az összes többi bliccelő aki érinthetetlennek hiszi magát, de túráztatja az ellenőr agyát.

Ha pedig állatiasan viselkedő emberekkel dolgozol, belőled is az állatot hozzák ki előbb-utóbb az ilyenek. És persze előfordul, hogy pont olyanon csattan az ostor, aki amúgy nem érdemelte volna meg.

Én nem általánosítanék, csak azért mert ez az esetet felfújták. Szerintem egy ellenőr legyen hangos, határozott és ijesztő, különben szart sem ér a munkája ha levegőnek nézik.

2019. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem fizetik meg őket, a fizetésük nagyrésze a fejpénz, amit akkor kapnak ha megbüntetnek valakit. Így minden lehetőséget kihasználnak, hogy növeljék a fejpénzt.
2019. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Sokan azt hiszik, hogy az egyenruhától valakik. Csak amíg egy mentőst, rendőrt komolyan is lehet venni, egy ilyen bkv ellenőr csak szimplán nevetséges. Ilyen pl a kerületünkben egy polgárőr, aki folyton egyenruhaban mászkál mindenhova és meglepődik ha nem kezelem úgy mint valami felsőbbrendű lény, hanem kiváratom vele a sort.
2019. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Hát persze a 90% egy nyomorult lúzer ostoba senki.

Mint ez a rágózós svédcserediák,gondolom érettségije is max 2-essel lett meg,munkára totál alkalmatlan kis senki.


Egy igazi kannorvéggal persze semmit se mert volna kezdeni az ellenőrünk ott persze lapít mind.


Igen az megy a BKK-hoz aki sehova nem kell,mert alkalmatlan mindenre.

Sajnos ez van.

2019. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Az tény, hogy alúlfizetett, nemigazán megbecsült munka, de bunkó ki-ha-nem-én típusú félistent akkor sem kéne játszani, mert ez inkább csak szánalmasan nevetségessé teszi az illetőt.

Nem minden jegyellenőr ilyen akadékoskodó, és semmi sem tiltja azt, hogy valaki egy szelet csokoládét megegyen.

2019. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 15 évvel ezelőtt dolgoztam fél évig ellenprként. Nem azért mert másnak nem voltam jó, hanem mert ahol dolgoztam cég csődbe ment, és nem akartam munkanélküli lenni. Legalább dolgoztam, kaptam fizetést. Emlékszem olyan ellenőrökre akik mellett dolgozhattam, akik szintén nem prímitívek voltak, hanem úgy alakult az életük, és inkább dolgoztak ellenőrként, és nem másokon élősködtek munka nélkül

Mai napig tartom a kapcsolatot egy ellenőr nővel aki sok sok éven át laborosként dolgozott, de idővel súlyos allergiás lett, így a laboros munkáját abba kellett hagynia. Volt egy diplomás férfi ellenőr aki a skizófrén húga miatt váltott, és lett ellenőr, mert így betudta osztani az idejét, és tudta a húgát gondozni. Volt olyan ellenőr aki angolul, németül is társalgási szinten beszél. Ő tanul, és tanulás mellett ment ellenőrnek, mert az időbeosztás jó volt neki

Rajtuk kívül sok olyan ellenőr dolgozik akik normálisak, kedvesek. Igen, vannak prímitivek, ostobák is akik ellenőrők, de minden munkahelyen vannak. Még a legkirályabb munkahelyen is akad egy idióta ember.

2019. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kistávolságú járműveken alapból tilos enni! Az már egy másik lemez, hogy ezt - akármilyen is az "utas", - első körben tapintatosan lenne ildomos a tudtára hozni. - Na nem, mintha nem tudná ezt, de akkor is el kell játszani a fogyatékosnak az első felvonást. A stílus maga az ember! Vannak mindkét oldalon kifejezetten provokatív elemek, - egyik oldalt sem kell sajnálni.
2019. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!