Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek nőkről,...

Mi a véleményetek nőkről, akik 40-es éveiknem kezdenek el nagyon kihivóan öltözködni?

Figyelt kérdés
Több idősebb női ismerősömnél feltűnt, hogy kb 42-47 között, mintha bekattannának és olyan szoknyákat, kivágott dekoltázsú ruhákat hordanak mint amiket 20-as éveim elején hordtam (ma már 30 vagyok kereken). Úgy érzem 30 fölött egy nő öltözködjön, ne vetkőzzön és ettől függetlenül nem baspáncélban járok de amiket látok sokszor ma a 40 feletti nőknél... eszem megáll.
2019. dec. 4. 19:53
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*baspáncélban - vaspáncélban
2019. dec. 4. 19:54
 2/22 anonim ***** válasza:

Ez téged miért nyugtalanít?

F.

2019. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy öltözik, ahogy jólesik neki. Szerintem ezen ne akadj ki. Lehet hogy te még rosszabb leszel tiz ev múlva. 😀
2019. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
2. Talán mert zavarja, hogy egy vonzó 40-es után több férfi megfordul, mint utána. Nem lehet ez olyan kellemes érzés.
2019. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%

Őszintén, neked nem mindegy, hogy ki hogyan öltözködik? Nincs jobb dolgod, minthogy ezzel foglalkozz? Semmi közöd hozzá, hogy ki hogyan öltözködik. A te öltözködésedbe se szól bele senki, gondolom nem is szeretnéd, ha valaki beleszólna.


Ha megvan hozzá az alakjuk, akkor miért ne hordhatnának olyat? Talán 40 fölött földig érő ruhát és nem tapadós ruhát kéne viselnie minden nőnek?

2019. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Én semmit, nem szokott izgatni. Én úgy érzem, 30 fölött egy nő csináljon azt, ami jól esik neki.
2019. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Oké. Akkor visszakérdezzek én is, hogy nincs jobb dolgod mint az én szánalmas kérdéseimre válaszolgatni?

És egyébként meg általánosan jobb formában vagyok, mint a korombeli lányok, szóval nem az irigység besuél belőlem.

Miért foglalkoztat akkor ez engem? Hát lesülne a pofámról a bőr, ha az anyám p*csája kilógna.. például!

2019. dec. 4. 20:13
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne az életkor határozza meg, mibe öltözünk, hanem az alkat és az egyéniség. Akinek jól áll, miért ne öltözhetne dekorativabban? Mutassa meg a szépségét, ameddig csak lehet.
2019. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki, hogy szembemennek a normával, az elvárásokkal, a 40 év az valójában még bőven fiatal, szerintem az 50 is, sőt... Annyi csinos, fiatalos, 60-as éveiben járó hölgy is van, nekem feldobja a napomat, amikor egy érettebb nő csinos, ad magára, mosolyog, reményt ad, hogy amikor kétszer ennyi idős leszek, akkor én is lehetek ilyen fiatalos. :)
2019. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Utolsóval teljesen egyetértek. Nekem is jól esik, ha nem egy garbós-tűszoknyás, savanyú satrafával van dolgom, hanem egy kedves, ragyogó, fiatalos szellemű idősebb hölggyel. Aláirom, hogy vonzó és szexi ebben a korban is lehet az ember, ugyanakkor nem tartom méltónak hozzájuk, pont a koruk miatt, hogy 20 évesekkel akarják felvenni a versenyt.
2019. dec. 4. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!