Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így?

Csakegyember75 kérdése:

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 3 hónapja beszélgetek.Ő 18 éves én 16,neki még sosem volt senkije pedig egy tipukus tökéletes srác.Ki van gyúrva,tökéletes az arca.Az elmúlt időben kezdtem rájönni hogy igencsak furcsa dolgokat tett vagy mondott amik csak most esnek le mennyire abszurdak voltak.Például a városban mindig olyan helyekre visz amiket nem ismerek és amikor megyünk este egy sötét elhagyatott környékre és mondom hogy pl ezt a helyet ismerem nagyon ideges lesz és elvisz máshova.A tó mögötti erdő mellé,a város szélén levő zsákutcákba stb..Mindent megjegyez amit mondok szó szerint és tudja mik a gyengéim pl tudja hogy nem szeretem amikor ordít és mégis megteszi néha amikor úgy jön ki a lépés meg egyszer mondtam neki hogy ő nagyon meg tudna ütni ha akarná mert 140KG-t tud kinyomni és találkozón már volt hogy direkt mondta ,,poénból” hogy na most megüt.Meg mindig megfigyeli a reakcióimat mindenre és nekem úgy tűnik hogy azt próbálgatja hogy meddig tud elmenni abban hogy például leszidjon.Neha nagyon kedves és amikor elkezd bunkó lenni és megsértődök bocsánatot kér.Nagyon sok ilyen fura dolga van és kezdem azt hinni hogy valami baj van az agyában vagy valami pszichopata de nem tudom mit kéne gondolnom.

2019. dec. 5. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, - még idejében - "elengeded" ezt az embert. Az ilyenekre szokták azt mondani, hogy "babaarcú vadállat". - Ne várd meg az alkalmat, amikor ki fog bontakozni!
2019. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen emberek kìvülről azt mutatják mennyire erősek, aztán egy "kèretlen" telefonálót nem tud leszerelni a telefonon keresztül...
2019. dec. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Szakíts vele, ne legyél egy bántalmazó kapcsolat "áldozata!
2019. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
74%
szociopata...
2019. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!