Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek rideg,...

Miért viselkednek rideg, érzelemmentes, nemtörődöm módon velem azok, akikkel megpróbálok összeismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem szerelmi téma, hanem sima ismerkedés emberekkel, barátkozás.

Én mindent megteszek azért, hogy kedves legyek a másikkal, megadom neki a tiszteletet, normális vagyok velük, kicsit talán túlságosan tolakodó néha, de az nem szándékos sose. Csak néha nem veszem észre magam és tolakodóvá válok. De barátságos vagyok azokkal, akikkel össze szeretnék barátkozni. Aztán valahogy nem ugyanezt kapom vissza tőlük. Teljesen rideg, nemtörődöm, érzelemmentes viselkedést mutatnak felém általában. Nem érdekli őket semmi, nem érdeklődnek, normális kommunikáció kialakítására se nagyon hajlandóak velem. Nagyon egyoldalú a dolog mindig. Miért nem érdemelhetek kedvességet, közvetlenséget, érdeklődést másoktól?


2019. dec. 5. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nehéz elfogadni, hogy nem mindenki szeretne a barátod lenni?
2019. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és ezért utálom a legtöbb embert. Együtt érzek kérdező. Ez egy retek világ.
2019. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit adsz, azt kapod vissza. Ha te barátságos vagy az emberekkel, akkor ők is azok lesznel veled.


Elsősorban a közös témát kell megtalálni. Pl: te szereted a hamburgert,aztán kiderül, hogy ő is szereti. Akkor már a kajáról tudtok beszélgetni. Minél többet beszèltek, annál több közös téma lesz...

2019. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*lesznek
2019. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Ha kedves vagy az emberekkel akkor kihasználnak vagy leszarnak. Ha kicsit ellenséges akkor meg te vagy a hibás.
2019. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

te magad írtad: " ...normális vagyok velük, kicsit talán túlságosan tolakodó néha, de az nem szándékos sose. Csak néha nem veszem észre magam és tolakodóvá válok."

ez sok embert aggaszt. köztük engem. én meg ezért utálom a világot.

nem mindenki olyan, mint te.

2019. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!