Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » ENTJ ti tényleg annyira...

ENTJ ti tényleg annyira határozottak vagytok?

Figyelt kérdés
Azért kérdem ,mert az ismerősi körömben ,csak egy volt és max 1-2 dologban volt igazán határozott , nem érzitek túlzónak a leírást ,mert van ami stimmelt oké nem minden, és azt is tudom ez a leírás nem határozhat meg igazán egy embert, sok dolog alakít minket ,de biztos van valami abszolút dolog ami minden ENTJ-ben közös nagyjából mit gondoltok ? Milyen emberek vagytok ? Mit gondoltok magatokról? Mások mit gondolnak rólatok?

2019. dec. 6. 05:28
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Ezek a kategórizálások értelmetlenek, márcsak azért is, mert a legtöbb ember nem reálisan tölti ki a válaszokat, emellett senki nem tartozhat tisztán egy-egy csoportba, mindenki legalább is kettö, de inkább többe belepasszol.
2019. dec. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudjam mit gondolnak rólam mások? Egyébként is mi értelme ilyen négy betűs fantázianevekkel meghatározni az embereket?
2019. dec. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 2 nyelven töltöttem ki és 5 éven belül regetegszer de 95%-ban ENTJ-T vagyok mindenhogy ez jött ki.

Őszintén döntés képtelen vagyok mert a céltudatom valami iránt minden bukási kehetőséget és minden negativumot ösdzefoglal azzal mi lesz ha ezt elérem? Hogy tegyem ugy h ne legyen ez mindenkinek rossz...

2019. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan INTJ vagyok, de az ENTJ-k, akiket ismerek nagyon határozottak és kategorikusak, a döntésképtelenséget egyenesen gyengeségnek tartják - bár ezzel én is így vagyok. Összességében nagyon kemény, domináns és szilárd fellépésű emberek.
2019. dec. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kognitív funkciók szerint, az ENTJ Te-Ni-t használ, ami leegyerűsítve annyit tesz, hogy kevesebb dologra koncentrál igazán, de azokra nagyon. Ellenben a Ne-Ti használókkal, akik az "ez érdekes" elven működnek és sok minden érdekli őket.


Tehát az ENTJ-k valóban céltudatosak és határozottak, ahogy a negyedik válaszoló is hasonlón írta.


Aki nem tudja miről beszélek, annak ajánlom, hogy keressen rá google-n, "kognitív funkciók", több mindent megmagyaráz a típusok gondolkodásmódjával kacsolatban mint a négy véglet (I-E, N-S stb.).

2020. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ENTJ szemelyisegtipusba tartozom. Amit az elozo valaszolo leirt, idezem:

"Kognitív funkciók szerint, az ENTJ Te-Ni-t használ, ami leegyerűsítve annyit tesz, hogy kevesebb dologra koncentrál igazán, de azokra nagyon."


Nos, ez nagyon igaz rám. Illetve kevés emberrel jövök ki.

Néhány barátom van, de azok nagyon jó, és erős barátságok.

Sok emberrel nem osszeegyeztetheto a vilagnezetem. De azokat kerulom is, mert csak farasztanak. Maganyos nem vagyok, mert mindig le tudom foglalni magam. Az unalom szó nem létezik az életemben. Legfeljebb mások tarthatnak annak...

2021. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!