Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nárcisztikus apa nem engedi...

Nárcisztikus apa nem engedi el a 19 éves lányát sehova (? )

Figyelt kérdés

Most én vagyok a hülye vagy ez nem normális? Nem enged el dolgozni / akkor tehetem le a nyelvvizsgát amikor ő akarja ... És minden féle csunya szavakat mondd rám . Azt tervezem , hogy elhúzok innen a francba ( barátnőmhoz ) hogy végre elhessek. Na de itt a kérdés . Én ilyenkor hálátlan dög vagyok? Ennyi ideig (vigyázott rám költött rám ) és én hátat fordítók neki ... Ilyenkor én vagyok a hálátlan ?

És még mielőtt azt mondanátok , hogy beszéljek vele arra esély sincs . Egy dolog van a fejébe és annak úgy kell történnie , ha nem akkor megőrül.


( Bocsi egy kicsit össze vissza van , és biztos van helyesírási hiba is )


2019. dec. 6. 07:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ő akart gyereket tehát tudta jól, hogy gondoznia kell majd. Nehogy már a te hibád legyen hogy megszülettél és költeni kellet rád. Csináld amit szeretnél és ha nem fogadja el kitérdelek nem az ő élete. Ha azt mondaná akkor ide vissza se gyere, egy 19 éves lánnyal szerintem bárki ellakna szívesen akár hosszabb ideig is. Természetesen ha alkalmazkodsz.
2019. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!