Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha megijed egy férfi...

Normális ha megijed egy férfi a babavárástól?

Figyelt kérdés

Barátnőm hétfőn mutatta meg a tesztet. Teljesen lesokkolódtam. Egyrészt örültem (már több éve vagyunk együtt) másrészt nem számítottam rá. A környezetemben nincsenek gyerekek, nem tudok velük bánni, a barátnőm se így tervezte a dolgot azt mondta. De ő is örül csak közben fél is nagyon.

Nekem az cikázik most a fejemben, hogy akkor most örökre el leszek köteleződve? Már nem tudok semmit csinálni? Nem mehetek sehova? Örökre egy nő mellett maradok?

Mindezt úgy, hogy soha nem csaltam meg senkit, hűséges vagyok és nincs tervem semmilyen más nővel, csak vele! De mégis ilyen gondolataim támadtak. Legutóbb akkor ijedtem meg ennyire, amikor 17 évesen limfómám lett. Azóta nem éreztem ezt az érzést.

Normális ez? Vagy felhőtlenül örülni kellene, az lenne a normális?



2019. dec. 6. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Igen, én sokkot kapnék. Lehet az országot is elhagynám.
2019. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen normális, hogy kicsit pánikolsz és aggódsz, hiszen ez az egyik legnagyobb felelősség és tényleg meg fogja változtatni mindkettőtök életét. Nyugi, ez teljesen természetes, de még van 8 hónapotok felkészülni :)
2019. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Ja és igen most már nem kocsmázhatsz, nem nôzhetsz meg semmi. Én majd csak 40 évesen alapítok csalàdot.
2019. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Bizonyos fokig normális. A szülőséggel végleg véget ér a felelőtlenség és be kell hogy nőjön at ember feje lágya (jobb esetben) de ha ettől elkezdesz megint felelőtlen tiniként érezni, sőt viselkedni, az már elég gáz.


De nyugi, majd adják magukat a dolgok. Az pedig, hogy családod lesz, nem azt jelenti, hogy sosem csinalhataz semmit magadért.

2019. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Évek óta együtt vagytok. Nem merült még föl, hogy mi lenne, ha teherbe esne a barátnőd? Nekem már ez is fura, hogy ilyenről nem beszéltetek.

Szóval, ha úgy lettél volna, hogy fix, hogy ővele akarsz egy életen át élni, fix, hogy gyereket akarsz tőle, csak nem most, akkor tizedekkora lett volna az ijedtséged. És akkor a közlés után egy nappal már felhőtlenül tudnál örülni neki.

A leírásodból úgy érzem, hogy lélekben még nem köteleződtél el a barátnőd mellett. Namost, vagy el tudsz köteleződni 8-9 hónapon belül, vagy a szülés után megroppan a kapcsolatotok.

2019. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
54%
Persze. Normális megijedni minden olyan dologtól, ami után búcsút mondhatsz az addigi életednek. A gyerek egyike ezeknek.
2019. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem igen, mert felelősséggel jár.
2019. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néha kiábrándító eredményeket produkál egy fénymásoló.
2019. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!