Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon elitélendő ha nem...

Nagyon elitélendő ha nem merem levágni a lábkörmöm?

Figyelt kérdés

10 éve én vágtam, de benőtt, szerencsére nem kellett műteni.


Azóta Anyu vagy Apu vágja mert félek.


21/F


Mennyire lenne "gáz/ciki" ha pedikűröshöz járnék , hogy vágja le szakember a tappancs körmöm?


2019. dec. 7. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Koromreszelovel reszeld le.
2019. dec. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Rágd le, én is úgy csinálom.
2019. dec. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
A volt férjem is pedikűröshöz jár, nincs benne semmi ciki. Jobb eszközeik is vannak.
2019. dec. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szted ciki pedikuroshoz járni, akkor fejben meg nagyon gyerek vagy. Csak elarulom h hozzátartozik az alap apoltsaghoz.
2019. dec. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha attól nem száradt le a kezed, hogy leírtad felnőtt férfi létedre azt, hogy "tappancs körmöm", akkor egyértelmű, hogy nincs szégyenérzeted, úgyhogy menj nyugodtan pedikűröshöz.
2019. dec. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"amit máshol nem mertél.. itt megkérdezheted"


Ezért írtam tappancsot, mert az cuki szó, és ugyanúgy anonim maradok.


Amúgy pont gondoltam amikor kiírtam a kérdést, hogy ebbe tutti lesz kivetni való :D


Max. elmegyek másik városba, mondjuk Pestre, ott úgy sem ciki.

Sosem felejtem el, másodikas voltam és mentünk fel Pestre az Állatkertbe, meg a Vidámparkba meg a Cirkuszba, látok egy embert a buszból kipába, én ott elsírtam magam, mert tudtam ha én felveszem már a feketét, biztos lenne bajom a suliba, akkor tudtam, hogy Pesten lenne a helyem. :) Tehát lehet ez a ciki/gáz szó csak itt vidéken ismert, egy Világvárosba ( Budapest az) pont semmi sem ciki, és ha nézzük , többnyire ottaniak válaszolnak.


Köszi a válaszkákat. :) Mindenkinek adtam zökd pacsit.

2019. dec. 7. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a munkája. Ezért tanult. Ebből keresi a kenyerét. Ért hozzá. Ezért hívják pedikűrösnek. Tőle lehet segítséget kérni ilyenkor. Ciki? Ugyan ki tudja meg? Amúgy meg ha megtudta, akkor miért ciki, ha valaki igényes magára és az ápoltságra?
2019. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
Miért lenne elítélendő? Sokan járnak pont azért pedikűröshöz mert be szokott nőni a körmük és a pedikűrös jobban meg tudja csinálni olyanra amivel ez elkerülhető.
2019. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!