Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan viszonyulnatok ehhez?

Ti hogyan viszonyulnatok ehhez?

Figyelt kérdés
Édesapám nagyon nehéz eset. Mindenkit megbánt maga körül. Például amikor elkezdődött az anorexia nevű betegségem és tartott 16 éves koromig minden nap a fejemhez vagta hogy milyen rusnya sovány vagyok nem lesz pasim sose (mellesleg nem voltam annyira vészesen vékony a haziorvos mondta csak figyelnem kellett magamra hogy ne fogyjak tovább). Ezen kívül a húgom vagy engem mindig kirohog amikor valami bajunk van olyan kárörvendően. Illetve a kutyánkat is direkt mindig bántja meg csúnya szavakkal illeti amikor tudja hogy hugom nem szereti és utána meg rohog rajta amikor ez a hugomnak fàj és sír miatta. Múltkor nyelvvizsgán voltam: leblokkolt az agyam: nem hogy biztatott volna hogy meglesz a vizsga hanem a fejemhez vagta hogy lehet hogy túl felül lettem értékelve szakmunkasba kellett volna kuldeni. Azóta mellesleg meglett a C1 nyelvvizsgam 87 százalékkal .... Szóval no comment...

2019. dec. 7. 07:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Apád egy gyáva g.eci!
2019. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!