Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted MI A SZERETET?

Szerinted MI A SZERETET?

Figyelt kérdés

Kérlek írd le, hogy számodra mit jelent a szeretet.


*****************ÍRJATOK SOKAN!*****************



2019. dec. 7. 09:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szamomra a szeretet a masik ember 100%-os elfogadasa ugy ahogy van, annelkul hogy meg akarnam ot valtoztatni. Nagyon ritkan, de volt hogy igy ereztem valaki irant.

Es ahhoz, hogy szeretni tudjon valaki, ahhoz sajat magat is szeretnie kell. Anelkul nem megy, mert csak kihasznalas, tarsfuggoseg, a magunkban levo ur kipotolasa lesz belole.


Azt is jelenti, hogy ugy torodom a masikkal ahogy o szeretne, nem ahogy en gondolom. Egy ilyen pelda a keses. Ha tudom, hogy a masik embernek sokat jelent, hogy ha valaki pontos, akkor nem varatom, mert "csak most keltem fel", hanem ero veszek magamon es idoben odaerek.


Persze tudom, ebbe bele lehet kotni, hiszen, akkor a masik meg fogadja el, hogy kesos vagyok. De ez ugy mukodne egeszsegesen, hogy en idoben odaerek, mert torodom vele, o viszont nem problemazik, ha megis kesek.

2019. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!