Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem törődöm az egészségemmel,...

Nem törődöm az egészségemmel, mit tegyek, hogy érdekeljen?

Figyelt kérdés
Vesekővel küzködöm már kb 1 hónapja, és ugye innom kéne meg sokat lépcsőznöm, hogy kijöjjön. De egy lusta dög vagyok és semennyit sem mozgok, mindig csak fekszem, ülök a gép előtt. Emellett ugyanúgy napi 1-1,5 litert iszom, mert többtől rosszul vagyok. Emellett tömöm magam fájdalomcsillapítókkal, hányásig, alig bírok élni, a kórház már felajánlotta a műtétet, de elutasítottam, azóta próbáltam már újra megkérni őket, de most meg ők utasítják el, hogy amíg nem lázasodom be miatta, nem műtenek. Egész nap szenvedek az ágyban, az egyetemen sem igazán támogatnak ebben és a vesém napról napra rongálódik, szerintem már teljesen rossz. Most mit kezdjek magammal?

2019. dec. 7. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit.
2019. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Slowrider ***** válasza:

A gond csak annyi, hogy még nem tettél sokat magadért, ezért nem is érzed a súlyát, de ez könnyen fog menni neked.


Kis lépésekkel haladj...

Elsőként vegyél egy vizeskancsót vagy egy nagy kulacsot, töltsd tele vízzel és reggel tedd ki magad elé az asztalra egy pohárral és igyál meg óránként egy pohár vizet. Ezzel máris tettél valamit, ami már bizony meló.

Minél több vizet iszol meg és több napig csinálod ezt, annál tovább jutsz a célod felé, annál kevésbé akarod az eddigi munkádat elrontani. Utána pedig csak ne használj liftet, menj gyalog.

Kezdetnek ennyi elég is lesz.

2019. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!