Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok mit tegyek?...

Mit gondoltok mit tegyek? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Kreol bőröm van és régebben nagyon szégyelltem,(édesapám fehér bőrű,édesanyám pedig kreol bőrű. Van egy bátyám aki teljesen fehérbőrű) mivel folyamatosan csak azt kapom,hogy így cigány úgy cigány,és ne értsetek félre,semmi bajom a romákkal, csak azért rosszul esik a cigányozás. Aztán elmondtam a szüleimnek,hogy nagyon zavar a bőröm, és ők adtak egy kis önbizalmat és elmondták, hogy ez gyönyörű és ettől vagyok önmagam stb,de most megint visszajött ez az érzés miután páran lecigányoztak:( Mit tegyek?
2019. dec. 7. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan emberek véleményére ne adj akinek az iq szintje a tenger fenekenel is sotetebb.

Aki rasszista az buta, buta emberekkel pedig nem foglalkozik az okos.

Te se foglalkozz ezekkel a szerencse csomagokkal, biztos tenyleg szep vagy ugy ahogy mondjak a szüleid. Egy számít, hogy elfogadd magad, mert csak magadnak kell megfelelni.

2019. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én úgy öltöznék és viselkednék, hogy fel se merüljön másokban az, hogy cigány vagyok. Egyébiránt: Az a valódi cigány - bőrszínre való tekintet nélkül, - aki úgy viselkedik, mint egy cigány. Ilyenek a cigányozók is! Egyébként sok cigánynak különb, szebb, egységesebb a bőre, mint sok rinocérosznak, aki azért öltözik úgy, ahogy, hogy ne látszódjanak rajta a 350 éves fa törzsét alázó ragyák.

Ignorálni kell a becsmérlőket, - fél éven belül belátják, hogy nem tényezők az életedben és kereshetnek maguknak másik "szexpartnert" az aszott agyúak.

2019. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szépeket sokan gyalàzzàk. Ezt ne feledd.
2019. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmondjak egy nagy titkot? A szépeket kritizálják a legtöbben.
2019. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, egy dolog biztos. Akármerre mész is, idióták ott is lesznek. Ezt megváltoztatni nem tudod, amit te tehetsz, hogy megtanulod elengedni a füled mellett az ilyen beszólásokat. Elvégre nem ezek határozzák meg, ki vagy, a legjobb ha nem is foglalkozol velük.
2019. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a kedves valaszokat! Probalkozom,es altalaban sikerul is csak vannak neha megingasok,de dolgozom rajta,hogy ne legyenek:)
2019. dec. 7. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Olyan országban élünk, ahol szarrá égnek a szoliban, hogy barnák legyenek (férfiak is!), de ha a természetes színed egy kicsit is barna, akkor már cigány vagy, vagy migráns. 😂 Szokj hozzá, ez egy ilyen ország.
2019. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!