Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Nálam 4 évvel idősebb csaj tudja, hogy mit érzek iránta, hangoztatta másnak és nekem is, hogy nem köszönök neki. Amikor is köszönhetnék neki, akkor ő vagy nem néz rám vagy éppen mobilozik. Volt olyan is már 2x, hogy amint kiértem a látószögéből, egyből letette azt. Miért kerüli a szemkontaktust, ha őt zavarja, hogy nem köszönök neki. Persze, hogy nem köszönök, ha egyszerűen nem néz rám! De akkor mégis miért várja el, hogy köszönjek neki? 20/f. Amúgy munkába menet a buszon tudnánk egymásnak köszönni, mert ekkor találkozunk nap, mint nap. De ez nem következik be. Volt, hogy egész héten köszönni akartam volna neki, mindig kerestem vele a szemkontaktust, de sohasem történt meg. De beszéltem már vele személyesen és írogattunk is a történtek alatt. Nem értem!

2019. dec. 9. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor elmegy melletted mobillal a kezében, szépen szólásra nyílik a szád, és köszönsz neki. Ilyen egyszerű. Mint írtad te amúgy is fiatalabb vagy, szóval nekem is ha valaki nem köszön fiatalabb első alkalommal és én vettem a fáradtságot, hogy köszönjek, legközelebb nem köszönök, csak ha köszön.


Neki meg jól kéne kezelnie az érzéseidet irántad. Lehet szimplán megszeppent és nem akar megbántani, és zavarba van, nyuszi, és ilyenkor inkább a mobiljával védekezik, több ok lehet a viselkedése mögött. Az is lehet, hogy te is tetszel neki.

2019. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom. Igazad van. Köszönnöm kell, aztán lesz, ami lesz, csak legyünk már végre köszönő viszonyban. Olykor zenét hallgat, de ez ne legyen kifogás erre az egészre az én részemről. Hát...... nem is tudom...... a volt barátja a képben van nagyon, de ez már más sztori. Ha érdekel, megpróbálom leírni neked privátban gyorsan és röviden. A volt baráttal ritkán utazik együtt, de olyankor egymás mellett ülnek és a csaj még rá vágyik. De többi csak privátban! Szóval lehet, hogy miatta van ez az egész, hogy a csaj tartózkodik tőlem? A csaj nem tudja eldönteni maga sem a dolgot? De most csak egy köszönésről beszélünk. Mégis miért jár ez ilyen kínlódással? Lehet csak én túlzom el a dolgot.
2019. dec. 9. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Te vagy a srác aki már kérdezett hasonló kérdést egy mobilozó lányról, mikor a közeledben van?


Én pl. mobilozni a boltban szoktam csak, mert nekem van egy lista mit kell venni, ha valaki ezt félreérti, hogy koncentrálok, akkor nem tudok mit kezdeni a helyzettel.

De régebben mikor utaztam akkor inkább csak a füles volt rajtam és ment a zene. Jó nyelvgyakorló lazító, relaxáló, unaloműző és a fülemet is védi ha olyan az időjárás.


Boltba pl. ha mobil van a kezemben olyankor android üzemmódba vagyok és van, hogy lehet kívülállónak furcsa vagyok ha próbálna cimbizni,de van mikor tudok egyből reagálni, ha nem vagyok fáradt. De igazából csak koncentrálok ilyenkor, nehogy elfelejtsek valamit, sőt gyakran a fűszeres polc előtt ábrándozok, hogy milyen lesz majd a növény házam amit tervezgetek magamnak. Igazából boltba több kreatív ötleteim szoktak lenni, és ilyenkor furcsa lehetek, hogy csak meredten nézek egy fűszerre pl. :D


Vagy mivel tea imádó vagyok, ezért van, hogy a tea polc előtt kreatívkodok, milyen saját készítésű teákat fogok gyártani, és stb.


Van, hogy a bolt egész területét interaktív tanulásra használom, és van mikor olyan számomra mint egy jó kis emlékeztető, és motíváló mobil alkalmazas.

2019. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz nyugodtan privátban is, hátha könnyebb lesz, és motiváltabb leszel. Amúgy én vagyok a válaszom utáni válaszoló is, spékelve, hogy nem hallok az egyik fülemre, és a szemeimen is erős dioptriás kontaklencsét hordok. De van mikor egyszerűbb a füles, ha nem hallanám, hogy szólnak, mert úgy látni lehet hogy füles van a fülembe, mint hogy utána kellemetlen helyzetben legközelebb nem tudom mi baja a másiknak aki esetleg nem tudja, hogy nem hallok az egyik fülemre. Volt régebben olyan is, hogy nem láttam rendesen az embereket. De ez a probléma megoldva azóta. Biztos gondolták bunkó vagyok.
2019. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát ez nem tudom, hogy mégis mi volt, de azért köszi! :)

Ő konkrétan, szándékosan pont akkor mobilozott, amikor mellette mentem el és egyből letette, amikor ''elmúlt a veszély'', azaz én. :D

2019. dec. 9. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Írtad! A làny nincs túl az exén. Nem veszélynek tekint szerintem csak nem akar úgy pl. kapcsolatba kezdeni, mert ő maga is tudja, hogy amíg nincs túl rajta hárman lennétek. Szól a kis bip bip ilyenkor, hogy mobilt kapd elő nehogy hülyét csinálj magadból és a srácból. Menekülés ami nem neked szól valójában ő így tudja csak elmondani bár furcsa, hogy tiszteli az érzéseidet.

Mert a harmadik gondolatba mindig jelen van mivel szereti ahogy írtad.

Hogyha ez van mögötte és ő ezt nem tudná hogy lekommunikálni neked ez is egyfajta burkolt tisztelése a következőnek, bár ez a félreérthető útja, de ha el is mondaná neked amit te már tudsz félne hogy mi a reakció a részedről.


Reakciók:


Talom pasi vagyok.


Ott a harmadik.


Nem vagyok fontos.


Na én inkább megyek.


Debil csaj


Engedd el!


Követelődzés.


Vagy szimplán öri hari reakció. Több mindennel kell megküzdenie persze hogy fél, nem akar egy lúzer csaj lenni akiről azt gondolja a másik, hogy Úristen és inkább nyusziként az ól mobilba menekül, mert ő maga sem tudja mit akar.


Amit tehetsz, hogy időt hagysz neki, köszönsz és ha nyit a cimbizés felé akkor csak cimbizel vele, de ezt csak úgy tudod ha el tudod fogadni h ő most valószinüleg csak ezen opcióra van nyitva vagy jól el van most így magába ami majd változik de nem tudni mikor.


Vagy ha ott a harmadik gondolatba és biztos vagy benne, hogy nem akkor engedd el. De biztos csak az benne akinek barátságból nem alakult kapcsolat és egyértelműen a masik azt mondta, hogy nem. De az is lehet hogy csak időre van szüksége.

2019. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát.... köszönöm a választ, de fogalmam sincs, hogy ezek mennyire igazak rá. Nem tudom egyszerűen, ezért is kérek tanácsot mindenkitől. :) Bármi lehet, de ez a volt barátos dolog is fura.... Tudom, hülyeség, meg már mondták, hogy ne várjak 20 évesen egy nőre, lépjek tovább, stb-stb. De ennél a nőnél végre éreztem, hogy szerelmes tudok lenni. Nem érdekel egyszerűen más nő. Csak megemlítettem ezt. Szóval én türelmes és kitartó vagyok hozzá. Csak várni értelmetlen, fölösleges. Csak magamnak lesz rossz. Addig is nőtlen maradok. Barátságot nem akarnék vele. Nem menne. Ő is mondta, hogy nem tudja, de szerinte barátok se tudnánk lenni. Tanácsolták, hogy vegyem lazábbra a dolgokat vele kapcsolatosan. Na majd meglátjuk.... De most tényleg nem érdemes erőltetni, adok neki időt.
2019. dec. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!