Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy besokalltál?...

Volt már, hogy besokalltál? Mit csináltál akkor?

Figyelt kérdés

2019. dec. 9. 16:38
 1/8 Barnabas333 ***** válasza:
59%
Az járt az eszemben, hogy leugrom egy hídról vagy 200-al autópályán kimegyek oldalra... 42F
2019. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Elküldtem mindenkit a susnyásba
2019. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Egy hónapig nem beszéltem senkivel, és nem mentem sehová, csak munkaügyben, meg vásárolni.
2019. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Hiszed vagy sem, már régóta terveztem egy biciklitúrát európa körül, fel is készültem rá de mindig volt kifogásom, egy indok hogy maradjak, meg kicsit féltem is. Egyszer csak úgy éreztem, hogy a tököm telivan, felültem a bringára másnap és nem fejeztem be amit elterveztem, de eljutottam Szicíliáig meg vissza. Közben lenyugodtam. Meg jól is esett, azóta nincsenek problémáim amivel ne küzdenék meg
2019. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Főztem és ettem egy jót! :)
2019. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Kimerült voltam, akkor már 3 hónapja folyamatosan sírtam vagy aludtam, éreztem, ahogy összecsapnak a fejem fölött a hullámok a kötelesség és a lelki gyengeség miatt, majd eljött életem első pánikrohama...


A doki azt mondta, hogy ha nem akarom, hogy elhatalmasodjon rajtam, ki kell iktatnom az életemből azokat a dolgokat, amik fölöslegesen stresszelnek. Csomó embertől szabadultam meg, csomó dolgot utasítottam vissza, elengedtem azt a félévemet az egyetemen és átértékeltem az életem, hogy mi éri meg, mi nem, mi fontos igazán és mi csak esetleges. Úgy gondolom, mindenki képes olyan életet élni, amiben békében lehet és nem sokall be. Ehhez nem kell abbahagyni a tanulmányait, feladni az álmait, kirúgatnia magát vagy otthagyni a családját. De kell egy nagy levegő és el kell dönteni, hogy mit nem szarunk le. Hogy mit szarunk le, az nem elég szelekció. Mindent ki kell zárni és csak azokat visszavenni a folytatásban, amik igazán fontosak.


Életem legfájdalmasabb döntéseit hoztam meg abban az időszakban, nehéz volt rászokni az új rendszerre és sokszor rossz embernek éreztem magam, mert nem hagytam másokat a korábban berögzültek szerint élősködni magamon, illetve visszavettem a maximalizmusból is, mert beláttam, hogy sok területen csak viszi az energiát és fölösleges. De lett egy normális életem. :)

2019. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm mindenki válaszát!

Négyes gratulálok! Nagyon inspiráló volt a történeted!

Hatos te telibe találtál! Pontosan többek között nekem is az egyetemről az szó...

Várom a további válaszokat!

2019. dec. 9. 19:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy elgondolkodtam azon, hogy teszek valamit... Aztán a másnapi feladatokra gondoltam, hogy de még ezt-azt-amazt meg kell tennem. Majd kitaláltam, hogy felszállok egy buszra, villamosra, vagy bármire, és elgondolkodom a dolgokon, így megoldásokra is rájöttem.
2019. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!