Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet velem a baj? Már 3...

Mi lehet velem a baj? Már 3 éve nincsen barátnőm, és többször úgy volt majdnem hogy lesz de valahogy SOHA, eygszerűen mintha el lennék átkozva.

Figyelt kérdés
én úgy gondolom hogy egy jó képü pasi vagyok , vicces is vagyok és komoly is tudok lenni, nah meg csinálok zenéket videókat és parkourozni is tudok szóval szerintem még ezek is megvannak amik a lányoknak bejönnek, de valahogy mikor valahogy végre találnék egy lányt akivel akár csak sexelni is akarnék akkor BUM, mégse, elmondja hogy mégse akar semmit, hogy most nem jó, talált mást, nem férek bele az idejébe. Szóval hogy tudom kideríteni hogy mi lehet velem a baj és utána hogyan tudnám azt megváltoztatni hogy jó legyen?
2019. dec. 10. 05:31
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az egyik baj hogy nagyon rá vagy görcsölve a dologra. A másik pedig hogy elég éretlen még a gondolkodásod az írásod alapján. Egy lánynak nem biztos hogy az a fontos hogy te tudsz e ugrándozni falakon meg kerítéseken vagy hogy zenéket meg videókat csinálsz.
2019. dec. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az jó, ha vannak hobbijaid. Így már eleve jobb helyzetből indulsz, mint sokan.
2019. dec. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj, hogy csúnya vagy, ha valóban jóképű lennél beleférnél az idejükbe.
2019. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!