Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is édes a bosszú?

Szerintetek is édes a bosszú?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nagyon.

2019. dec. 11. 00:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem.
2019. dec. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vagyok bosszuálló tipus, inkább kizárom az életemből az olyan embereket akikben csalódok és nem idegesítem magam. De általában az élet megveri őket a hozzáállásuk miatt és volt már olyan is aki ilyen helyzetben visszajött hozzám segítségért de nem hatott meg. Bevallom elégedett voltam. De magamtól nem szőnék terveket hogy kicsesszek másokkal, ahogy ők is velem
2019. dec. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
31%
Nem.
2019. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én most nem kifejezetten az ilyen gyerekes cselszövésekre gondoltam, hanem arra, amikor tényleg olyan szinten kicsesznek veled, hogy utána akkora élvezetet nyújt a bosszúállás, mint soha semmi. Alapból én sem vagyok bosszúálló típus, mert kb. leszarom, ha valaki próbál nekem betenni, de néha sikerül egy-két embernek úgy kiba**nia velem, hogy ez egyszerűen jár nekik. Rosszul érezném magam, ha nem ba**nék ki velük én is. És persze, most lehet jönni azzal, hogy majd az élet megtanítja őket, csak sajnos ez nem mindig van így. Ennyire nem igazságos az élet. Legbelül mindenki ilyen, kár tagadni.
2019. dec. 11. 01:14
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Én se gyerekes dolgokra gondoltam és hidd el az én esetemben az élet tényleg megadta nekik helyettem, mivel kicsinyes szarrágó irigy emberek, semmit nem értek el az életben és senki nem foglalkozik velük. Az a gyerekes hogy "majd jól visszaadom" jó elképzelni de többre jutsz ha előre tekintesz és a magad előrejuttatásával foglalkozol. A kérdésed meg felesleges mert megvan a véleményed és hiába kérted ki a véleményünket, igazából csak a sajátod érdekel
2019. dec. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg csak a saját véleményem érdekel.
2019. dec. 11. 01:45
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
Főleg, ha visszanyal...
2019. dec. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a passzív bosszú híve vagyok, amikor nem az van, hogy rosszat teszel valakivel, hanem nem teszel meg valamit, amivel segíthetnél, és emiatt a másik kerül rossz helyzetbe. Volt egy kollégám egy korábbi helyen (miatta jöttem el, annyira nem bírtam) állandóan beszólogatott, lenézett, és lajáratott mások előtt. Viszont nem volt annyira profi, mint amennyire láttatta magát. Aztán jött egy feladat, amivel nagyon sokáig szenvedett, anyázott, folyton ideges volt, stresszelt, el is rontotta párszor. Én meg csak magamban nevettem rajta, miközben kortyolgattam a kávét, pedig segíthettem vokna neki, de magamtól nem tettem, ő meg túl köcsög volt, hogy segítséget kérjen. És mutattam is kifelé, hogy mennyire jó kedvem van. Öröm volt látni, ahogy majd szétrobban.

Persze hosszútávon nem bírtam volna ki mellette, így hamarosan felmondtam, amint lett másik hely.

2019. dec. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

nem vagyok bosszú álló típus

én építeni szeretek és nem rombolni

abból már kinőttem

ha valaki nem tud emelt fővel veszíteni és normális versenyben győzni, az bele se kezdjen

2019. dec. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
keserű és sanyarú nagyon... a lelkiismeret furdalás.. volt ilyenem
2019. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!