Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is édes a bosszú?

Szerintetek is édes a bosszú?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nagyon.

2019. dec. 11. 00:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem. Kicsinyes, szánalmas, szinten aluli.
2019. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem nem édes a bosszú.

De amúgy aki velem eddig szemét volt (úgy igazán szemét) az mind megkapta az univerzumtól.

2019. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát jó, végülis mindenkinek megvan a véleménye, és ez így van jól. :D Egyébként én még mindig nem arról beszélek, hogy az a jó, ha valaki minden helyzetben bosszúálló típus, de ismerjétek el, hogy néha nektek is örömet okoz(na) kib**zni azzal, aki egy szemét köcsög volt veletek.
2019. dec. 11. 14:05
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát én mint a válaszomban leírtam, volt hogy egy szemét visszajött nyalizni amikor kellett neki a segítség és megtagadtam. Most ezzel én kibsztam vele? Vagy mégis mi az a bosszu amire te gondolsz? Én csak kicsinyes szánalmas lépésekre tudok gondolni
2019. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
12%

"de ismerjétek el, hogy néha nektek is örömet okoz(na) kib**zni azzal, aki egy szemét köcsög volt veletek"

Nem okoz örömet. Az tényleg örömet okoz, ha megszívja valamivel, de akkor nem okozna örömet, ha ez az én kezem által történne. Úgy érezném tőle magam, mint ha lesüllyedtem volna a szintjére. Ez pedig nem édes lenne, hanem keserű, de nagyon.

2019. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha nem kapja vissza azt a sok szemétséget az élettől, amit másokkal tett? Írjátok itt nekem folyamatosan, hogy majd a sors úgyis megleckézteti őket, de szerintem ez nem mindig igaz. Nagyon sok szemét ember éli vidáman az életét, pedig sokkal rosszabbat érdemelnének. Nem hiszek ebben az univerzális igazságszolgáltatásban, mert az élet nem ennyire egyszerű.
2019. dec. 11. 15:05
 17/22 anonim ***** válasza:
42%
De te nagyon egyszerű vagy, ha még mindig itt tartasz de még mindig semmi konkrétumot nem mondtál hogy mi a bajod vagy mit tennél. Ez így a legszánalmasabb. Ovodás szint. Vannak akik simán szemetek de te annál is rosszabb vagy ezzel a hozzáállással. Irigység hogy nekik jó neked meg nem, de inkább őket rántanád le minthogy magadat felemeld. Elég béna
2019. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem kapja vissza, na bumm. Ettől nekem nem lesz rosszabb. Én magammal foglalkozom, lezárom, túllépek, onnantól kezdve nem érdekel, mi van az illetővel. Ha valaki kicseszik velem az onnantól kezdve nem az életem része, leszarom mi van vele, megyek tovább és a saját boldogságomon dolgozom.
2019. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#17 Örülök, hogy te még nálam is jobban ismered az életemet, elképesztő vagy. :D Amúgy most nincs semmiféle konkrétumról szó, mert nem álltam még soha senkin bosszút, csak úgy eszembe jutott ez a kérdés, és kíváncsi voltam, hogy vajon mit reagálnának erre az emberek. Nem csalódtam a felhozatalban. :D Imádnak az emberek itt picsogni.
2019. dec. 11. 16:45
 20/22 anonim ***** válasza:
37%
Végigolvastam a kérdéseket és egyedül te picsogtál itt kérdező. Legközelebb ha csak önigazolást keresel és nem véleményt akkor menj a haverjaidhoz.
2019. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!