Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nyomi sovány ember aki...

Egy nyomi sovány ember aki egyáltalán nem férfias hogyan válhatna végre igazi férfivá?

Figyelt kérdés
Testben és lélekben is hogyan tudna végre megférfiasodni igazi férfivá válni??

2018. máj. 31. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Így is férfi. Nem kell külön azzá válnia :)

Csak ne kattogjon ennyire a külsőségeken.

Miért baj, hogy sovány???

Nekem életem szerelme tök sovány, kisfiús, mégis imádom.

2018. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Csak legyel igazi Uri ember es meg is van oldva!
2018. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
A tettei által.
2018. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Legyen sok pénze. Akkor lehet bármilyen gáz a kinézete a golddiggerek csodás férfinek fogják látni.

Szívesen!

2018. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Addig nem lesz igazán férfias kisugárzása egy pasinak, amíg totál elégedetlen magával. Nem a soványság miatt, hanem mert nem fogadja el magát és a saját szemében nem férfi.

Ha a külseje az első számú problémája, akkor ezen kell változtatnia. Kőkemény munkával, rengeteg edzéssel és megfelelő étrenddel bármilyen "nyomi" ki tudja gyúrni magát.

Ha viszont kapásból azzal jön, hogy dehát neki "nincs ideje edzeni" meg ő "nem tud hízni" meg neki "ilyen a testalkata", na akkor tényleg nem férfi. Ezek a kislányok gyenge kifogásai.

2018. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
5: El vagy tévedve. Nemcsak a kigyúrt férfiak férfiak. És nem is mindenkinek az tetszik.
2018. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Fújd körbe magad férfiszagú dezodorral, mielőtt liftbe szállnál!
2018. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Sok szuka szemében, elég egy vastag Deák Feri köteg. Oszt igazi férfi leszel.


(elnézést a hozzászólásomért, most éppenséggel ilyen hangulatom van.)

2018. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Nőként sosem értettem, hogy a férfiak miért siránkoznak ennyit a soványság miatt. Még soha nem fordult elő, hogy valakit "férfiatlannak" tartottam volna csak amiatt, hogy sovány volt. Én akkor tartok valakit kevésbé férfiasnak, ha "kisfiús" a teste és főleg az arca, értsd: kevesebb szőr nő rajta, mint rajtam nő létemre, nyoma sincs az arcán a szakállnak, borostának, elég, ha évente egyszer borotválkozik, ha punnyadt "jól lakott napközis" teste van. Akkor, ha minimálisan sem szőrös a lába, a karja, ha felnőtt létére ugyanolyan ruhákat hord, mint 14 évesen, vagy ha tényleg extrém alacsony (mondjuk olyan 150cm körül). Önmagában csak attól, hogy vékony vagy izmos vagy alacsony vagy magas valaki, még nem lesz kevésbé férfias vagy férfiasabb a szememben. Legfeljebb vékony férfi, izmos férfi, alacsony férfi vagy magas férfi lesz.
2018. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Előző, te technikailag egy Gombóc Artúr vagy férfiakra! :D


Naggyonjóó!

2018. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!