Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányan voltak ma bunkók veled?

Hányan voltak ma bunkók veled?

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ma senki mert itthon voltam betegen. 🙂
2019. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Senki.
2019. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy ember itt.
2019. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ma senki, itthon voltam. Ritka nap.
2019. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem rá, hogy bárki is az lett volna. Vagyis ha úgy vesszük, egy csoporttársam, aki számomra ismeretlen okokból kifolyólag rühell, mint a szart (mondjuk én is őt), és amikor bejön reggelente, mindenkinek sorba köszön, csak nekem nem, de ez nem kifejezetten érdekel.
2019. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kereskedelemben dolgozok lehet nem tudok számot mondani igy szezonban :D
2019. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Senki.
2019. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mentem a patikába, elmentem egy pár + babakocsi kombó mellett. Ugyanabba az irányba mentünk, csak én gyorsabban. A nő kilépett, de én voltam az épület felőli oldalon, mikor kinyitottam a patika ajtaját, akkor felciccentett a hátam mögött, majd dühösen mondta, "nem igaz, hogy ez is oda megy".
2019. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A BKK-s, üzletben-utcán feléd jövök, neked megyek, állj félre barmokat nem számolom. :/

Ezek mostanában legtöbbször nők, lányok, én is nő vagyok, gondolom ez ilyen "énvagyok a jó nő te nem létezel, engedj előre paraszt" mentalitás.

Barátom is észrevette már, hogy van ilyen típus.


Számomra az is bunkóság, ha egy pár a tömött metrón évődik hangosan cuppogva, ma mögöttem állt egy ilyen, csaj hangosan erőltetetten nyerített, és akkor jaj neee cccccuuuuupp cup cuup. Néha meglöktek. Vááá.


Ma csak ilyenek voltak, beszólogatás, más nem annyira.

2019. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez a nők 95 százalékára igaz. Habár múltkor elegem lett, és a 90 literes dög nehéz táskámat cipelve nem voltam hajlandó félreállni a bunkóbb nem elöl. A csajszit szépen elsodorta a táska. Öröm volt nézni.
2019. dec. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!